Roeckl недоступний

- поверх

Roeckl - німецький бренд з півторастолітньої історією, що пропонує сучасним споживачам широкий асортимент рукавичок, головних уборів, шарфів і аксесуарів. Сезонні колекції продукції бренду Roeckl демонструють високий стиль, ідеальний покрій без найменшої вади, дозволяючи шанувальникам уточнених мотивів отримувати високоякісну продукцію з натуральних матеріалів. Бренд Roeckl - сімейний бізнес, який, розвиваючись і впроваджуючи нові та сучасні ідеї, прагне відповідати єдиній місії - закладати в розробку кожної моделі пристрасть, любов, перфекціонізм і свої переконання, пропонуючи кінцевому покупцеві найкраще.

Shop Samsonite 3 поверх

Samsonite — один з найбільших і найвідоміших розробників та виробників в багажній індустрії світу. Будучи одним з перших брендів в області подорожей, Samsonite вже 110 років вкладає свою майстерність і новаторство в створення  стильних і високоякісних виробів для мандрівників з усіх країн світу. Зараз, коли індустрія туризму зростає з кожним роком, Samsonite продовжує залишатися світовим лідером, постійно представляючи нові технології, матеріали та дизайн.
Кожен новий продукт компанії Samsonite продовжує втілювати в собі цінності, на яких був заснований Samsonite — висока якість, виняткова надійність і незмінний стиль.

Shop Piquadro 2 поверх

Бутік PIQUADRO всесвітньо визнаного італійського бренду пропонує вишукану шкіряну галантерею найвищого гатунку: портмоне, портфелі, клатчі

Shop Attribute 2 поверх

Attribute - мережа бутиків ексклюзивних аксесуарів та подарунків

Shop BRIAR 3 поверх

Ласкаво просимо у світ барв та індивідуальності!

Більше