PETIT BATEAU

Petit Bateau - монобрендовий магазин виняткового французького стилю, що поєднує в собі ніжність, зухвалість і практичність. Колекції бутика Petit Bateau охоплює чоловічий та жіночий одяг, в більшій мірі, домашній, а також лінії одягу й аксесуарів для дітей до 14 років. В основі створення колекцій лежить бажання виробника долучити споживачів до натурального. Тому весь одяг виготовлений виключно з бавовни, вовни, льону і шовку. Це дозволяє споживачам не турбуватися про стан виробу після його прання та отримувати максимальну м'якість і комфорт під час його носіння.

Shop Manila Grace 4 поверх

Manila Grace – магазин одягу та аксесуарів для дітей та підлітків. 

Shop iDO 4 поверх

iDO — це велика європейська рітейл мережа високоякісного дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів. Магазин iDO пропонує лінійки комфортного та гіпоалергенного одягу та комплектів для малюків від 0 до 3 років, стильну та комфортну одежу для дошкільнят і трендові позиції для підлітків до 14 років. 

Дитячий одяг iDO — це широкий вибір взуття і одягу для повсякденного життя, а також вбрання для урочистих свят. В iDO одяг для дітей виготовляється ​​з надійних, якісних матеріалів, а дизайни не поступаються своїм високим стилем жодним дорослим модним колекціям. У магазин iDO в Києві можна щодня завітати у ТРЦ «Гулівер».

Shop Hatley 4 поверх

Hatley - бренд дитячого одягу, який протягом багатьох років створює «одяг від природи»

Shop Kid's Republic 4 поверх

Kid's Republic - це дитячий магазин для дбайливих батьків!

Більше