Mon Blanche

Mon Blanche – український бренд дизайнерського жіночого одягу, створений у 2020 році. 
За короткий час існування бренд підкорив серця понад 17000 красунь з 21 країн світу. Mon Blanche щомісяця представляє 1-2 капсульні колекції pret-a-porte та одяг для особливих подій. Родзинка бренду - корсети, як особливий вид мистецтва, корсети, що акцентують талію, підіймають лінію грудей і створюють фігуру «пісочний годинник» кожній клієнточці МВ. 
Наша компанія також створює верхній одяг, ділові та повсякденні костюми, костюми для спорту, сукні, вироби зі шкіри та джинсу, блузи та сорочки. Характерна риса бренду – провокативна жіночність в стриманій елегантності зі звабливими акцентами в кожній моделі. 
Mon Blanche – це завжди найсвіжіші тенденції, ексклюзивні моделі, складні технологічні рішення та безкомпромісна якість.

Shop MAX&Co. 1 поверх

Max&Co - це бренд з яскравими колекціями молодіжного одягу. Він створений для сміливих особистостей, які живуть в динамічному темпі та не бояться експериментувати.

 

Shop Giulia 0 поверх

Український бренд Giulia славиться в першу чергу високоякісними панчохово-шкарпетними виробами. Також у фірмових бутиках представлений великий вибір жіночої білизни, купальників та одягу для дому. Виробник завоював популярність в соновному завдяки бездоганній якісті та доступній ціні. Для пошиву використовуються тільки зручні довговічні тканини, м'яке кружево, надійна фурнітура. У бутику Giulia в Києві ви пірнете в атмосферу комфорту: кожна річ має ідеальну посадку. Основа філософії марок - бажання створити унікальний стиль з урахуванням потреб та характеру українських жінок. Продукція магазинів Giulia демонструє витончений баланс, що особливо підходить для відтінків, фактур та акцентних елементів. 

Shop BRAND ROOM 3 поверх

Концептуальний мультибрендовий магазин шоу-рум жіночого одягу та аксесуарів українських брендів. 

Shop Fashion Group 3 поверх

Новинки від luxury брендів, а також колекції минулих сезонів у бутіку Fashion Group.

Більше