MINISO

MINISO – це мережа магазинів із широким асортиментом кращих товарів для сучасної молоді, натхненням для створення якої стала ідея японського дизайнера. Компанія, заснована в 2013 році китайським підприємцем Є Гофу, відкрила більше 3900 магазинів у більше, ніж 70 країнах та регіонах усього за сім років.

 

MINISO – це не просто бренд, це образ життя, суть якого полягає в наступному: «жити кращим життям не означає жити дорого».

 

Доступна якість, радість та невимушеність – основні цінності, що лежать в основі філософії бренду. Доступна якість – основна мета в процесі розробки товарів, оскільки компанія прагне запропонувати покупцям недорогі продукти з цікавим дизайном.

 

MINISO уважно дослухається до потреб покупців, створюючи нові товари, розробляючи дизайн за принципом «повернення до витоків» - напрямку, який повторює простоту природи.

 

З моменту свого створення компанія MINISO налагодила співробітництво з декількома світовими брендами: Coca Cola, Marvel, Hello Kitty, Sesame Street, Mickey and Minnie, Pink Panther, We Bare Bears та Beijing’s Palace Museum, створивши кращі продукти, які користуються неймовірним успіхом серед юних покупців.

Shop Secret Look 2 поверх

Secret Look - Бутік з акцентом на товари Victoria’s Secret

Shop Watsons 0 поверх

Watsons — міжнародна мережа магазинів краси та здоров’я. 

Shop ISEI 0 поверх

ISEI — це 90 б’юті-сторів по всій Україні.

Shop Inglot 1 поверх

Inglot — мережа фірмових центрів з навчання мистецтву макіяжу. Для нових і постійних клієнтів бренду проводяться захоплюючі заходи: тренінги, семінари, майстер-класи. Під час таких занять експерт з макіяжу Слава Чайка вчить користуватися професійною косметикою Inglot, наприклад, накладати різноманітні засоби, підбирати мейк-ап за типом зовнішності і віком. Освітні центри цього бренду залишаються найпопулярнішими курсами візажу, допомагаючи жінкам залишатися чарівними. Магазини косметики Інглот в Києві пропонують постійним клієнтам спеціальні знижки і бонуси, сезонні розпродажі, дозволяючи оцінити переваги професійних засобів.

Більше