MINISO

MINISO – це мережа магазинів із широким асортиментом кращих товарів для сучасної молоді, натхненням для створення якої стала ідея японського дизайнера. Компанія, заснована в 2013 році китайським підприємцем Є Гофу, відкрила більше 3900 магазинів у більше, ніж 70 країнах та регіонах усього за сім років.

 

MINISO – це не просто бренд, це образ життя, суть якого полягає в наступному: «жити кращим життям не означає жити дорого».

 

Доступна якість, радість та невимушеність – основні цінності, що лежать в основі філософії бренду. Доступна якість – основна мета в процесі розробки товарів, оскільки компанія прагне запропонувати покупцям недорогі продукти з цікавим дизайном.

 

MINISO уважно дослухається до потреб покупців, створюючи нові товари, розробляючи дизайн за принципом «повернення до витоків» - напрямку, який повторює простоту природи.

 

З моменту свого створення компанія MINISO налагодила співробітництво з декількома світовими брендами: Coca Cola, Marvel, Hello Kitty, Sesame Street, Mickey and Minnie, Pink Panther, We Bare Bears та Beijing’s Palace Museum, створивши кращі продукти, які користуються неймовірним успіхом серед юних покупців.