Falke Kids

Falke Kids - магазин для батьків, які бажають купувати для своїх дітей найкраще. Преміальні колекції дитячого текстилю націлені на зручність та безпеку. Велику увагу німецький бренд з віковою історією приділяює якості та стилю. Яскраві й барвисті дитячі шкарпетки та колготи доповнять образ вашого малюка, підкресливши його стиль. Всі текстильні вироби виготовлені з м'якого й еластичного матеріалу, який правильно «сідає» на дитячу ніжку, формують кістково-м'язовий каркас, не скручуюється та не спадають. Кожна деталь текстильних виробів: шов, спосіб в'язки націлені на зручність малюка, навіть якщо він гіперактивний.

Shop Original Marines 4 поверх

ORIGINAL MARINES - магазин яскравого і вишуканого дитячого одягу та взуття з істинним італійським шармом

Shop iDO 4 поверх

iDO — це велика європейська рітейл мережа високоякісного дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів. Магазин iDO пропонує лінійки комфортного та гіпоалергенного одягу та комплектів для малюків від 0 до 3 років, стильну та комфортну одежу для дошкільнят і трендові позиції для підлітків до 14 років. 

Дитячий одяг iDO — це широкий вибір взуття і одягу для повсякденного життя, а також вбрання для урочистих свят. В iDO одяг для дітей виготовляється ​​з надійних, якісних матеріалів, а дизайни не поступаються своїм високим стилем жодним дорослим модним колекціям. У магазин iDO в Києві можна щодня завітати у ТРЦ «Гулівер».

Shop Rozum 4 поверх

Магазин розвивальних ігор. 

Shop Sanetta 4 поверх

Sanetta - німецький магазин високоякісної дитячої білизни, піжам та одягу для дому від народження до 16 років

Більше