Falke Kids

Falke Kids - магазин для батьків, які бажають купувати для своїх дітей найкраще. Преміальні колекції дитячого текстилю націлені на зручність та безпеку. Велику увагу німецький бренд з віковою історією приділяює якості та стилю. Яскраві й барвисті дитячі шкарпетки та колготи доповнять образ вашого малюка, підкресливши його стиль. Всі текстильні вироби виготовлені з м'якого й еластичного матеріалу, який правильно «сідає» на дитячу ніжку, формують кістково-м'язовий каркас, не скручуюється та не спадають. Кожна деталь текстильних виробів: шов, спосіб в'язки націлені на зручність малюка, навіть якщо він гіперактивний.

Shop MUM'S MANIA 4 поверх

MUM'S MANIA – одне рішення усіх питань сучасної мами і потреб дитини з моменту її народження. Оригінальні товари провідних світових брендів, які відповідають вимогам найтурботливіших батьків по всьому світу.

Shop Maya-MI 4 поверх Shop iDO 4 поверх

iDO - велика мережа дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів високої якості від європейських виробників. У магазині ви знайдете комфортний та гіпоалергенний одяг для новонароджених та маленьких діток, зручне і стильне вбрання для малюків дошкільного віку та модні вироби для підлітків до 14 років. В асортименті iDO представлений широкий вибір взуття й одягу для повсякденних буднів і урочистих свят. Весь одяг виготовлен ​​з надійного та якісного матеріалу, а своїм високим стилем нітрохи не поступається дорослим модним лінійкам від кутюр'є.

Shop Original Marines 4 поверх

ORIGINAL MARINES - магазин яскравого і вишуканого дитячого одягу та взуття з істинним італійським шармом

Більше