brabrabra недоступний

- поверх

brabrabra перший бренд в Україні, який почав говорити про комфорт жінки, а не про білизну.

Ключова ідея від якої ми відштовхуємось на всіх етапах створення та реалізації білизни – розуміння, що груди жінки можуть бути щасливими, незалежно від того, які особливості вони мають, це все  залежить від комфортного бра.

Наша місія: навчати жінок своїм прикладом та експертністю, допомогти кожній проживати своє унікальне та єдине життя не відволікаючись на дрібниці та дискомфорт.

Ми для різних, ми для особливих, ми для великих, малих і середніх — грудей. Ми для жінок! 
Ми вивчаємо всі особливості грудей і на основі цього ми створюємо найкомфортніші бра з  безліччю конструкцій та розмірів від А до J

Щасливі груди = Комфортний бра від brabrabra

Shop women’secret 2 поверх

women'secret — іспанський бренд нижньої білизни, одягу для дому, купальників і аксесуарів, створений жінками для жінок.

Shop Chantal store 2 поверх

Chantal store — місце, де стирається межа між реальністю та фантазією. Багатий та вишуканий асортимент бутика здійснює мрії про розкіш та елегантність, ніжність та спокусу, чуттєвість та темпераментність.

 

Shop Giulia 0 поверх

Український бренд Giulia славиться в першу чергу високоякісними панчохово-шкарпетними виробами. Також у фірмових бутиках представлений великий вибір жіночої білизни, купальників та одягу для дому. Виробник завоював популярність в соновному завдяки бездоганній якісті та доступній ціні. Для пошиву використовуються тільки зручні довговічні тканини, м'яке кружево, надійна фурнітура. У бутику Giulia в Києві ви пірнете в атмосферу комфорту: кожна річ має ідеальну посадку. Основа філософії марок - бажання створити унікальний стиль з урахуванням потреб та характеру українських жінок. Продукція магазинів Giulia демонструє витончений баланс, що особливо підходить для відтінків, фактур та акцентних елементів. 

Shop Calzedonia 2 поверх

Вітайте італійський бренд Calzedonia, який відкрився на 2-му поверсі ТРЦ.

Більше