Mercato Italiano

З актуальним меню ви можете ознайомитись за посиланням:

https://mercato.choiceqr.com/

Забронювати столик: 067 400 75 50

Італійська кухня як окремий вид мистецтва

Італійська кухня популярна у всьому світі. Кожна людина, в будь-якій країні знайома з такими стравами як паста, піца або різотто. Італійські вина завжди займають почесне місце на полицях винних магазинів. А про італійського десерт тірамісу чув будь-який любитель солодощів. Італійська кухня, як і італійська архітектура - предмет легенд, захоплення і естетичного задоволення. Італійська кухня - це окремий вид мистецтва.

Італія дуже пишається своєю кухнею, яка стала популярна завдяки своїй простоті і віковим традиціям. З покоління в покоління передаються сімейні рецепти, які стають черговим шедевром в умілих руках. Італійці стоять за свою кухню горою, не дозволяючи таким нововведенням як фаст-фуд або суші, стати на першому місці. Потрапивши в будь-яке італійське місто, ви здивуєтеся, що в McDonald's майже немає людей.

У різних регіонах країни - різні традиції і різна кухня. Навіть та сама паста може бути приготовлена за сотнею різних рецептів. І це не перебільшення. На території Італії дійсно налічують понад сто видів макаронних виробів. У кожному регіоні якась своя особливість. Наприклад, в Тоскані велику увагу приділяють м’ясу. А кухня Сицилії взагалі є сумішшю італійської кухні з грецькою та арабською - сицилійці люблять пряну їжу з великою кількістю овочів і фруктів.

Італійські традиції в Києві

У нас в Гуллівері ви теж можете доторкнутися до прекрасного. Італійський ресторан Меркато Італьяно пропонує своїм відвідувачам маленьку подорож до Італії, залишаючись в Києві. Mercato Italiano перекладається як "італійський ринок". І таку назву ресторан має не просто так.

Меркато Італьяно зроблений як прототип невеликого італійського ринку у Флоренції. Тут є торгові ряди з привітними продавцями, прямо як в Італії. І тільки тут ви можете придбати справжні продукти італійської кухні. Тут ви можете знайти:

  • винну крамницю
  • лавку з овочами і фруктами
  • делікатесний і кондитерський ряд
  • піцерію
  • рибну та м'ясну лавку
  • лавку з макаронними виробами

Тут, в Меркато Італьяно, ви можете не тільки придбати італійські продукти, а й замовити страви з меню. Кілька видів приголомшливого різотто, пасти, піци порадують вас своїм смаком і видом. А від ніжних десертів йде обертом голова.

Будь-яку страву ви можете доповнити смачним італійським вином, ігристим просекко або свіжовичавленим фрешем. А закінчити трапезу чашкою ароматного еспресо.

Меркато Італьяно - місце для справжніх гурманів і для простих любителів італійської кухні. Тут ви можете провести краще побачення за окремим столиком біля панорамного вікна. Або ж чудовий сімейний вечерю в італійському стилі, де вся родина збереться за великим столом. А можете просто насолодитися смаком їжі наодинці з собою. А навколо буде тільки Італія!