YAMAMAY ПРЕДСТАВЛЯЄ: ЛІМІТОВАНА КОЛЕКЦІЯ NEW STAR WARS 2019 - новини від ТРЦ Гулівер

YAMAMAY ПРЕДСТАВЛЯЄ: ЛІМІТОВАНА КОЛЕКЦІЯ NEW STAR WARS 2019

Галларате, жовтень 2019 року. YamamaY святкує вихід дев'ятого епізоду саги «Зоряні війни: повстання Скайуокера» створенням спеціальної лімітованої колекції, присвяченій сазі, яка назавжди увійшла в історію кінематографа.

Співпраця YamamaY і Walt Disney Company в Італії ось уже втретє приносить вражаючі плоди. Історія колаборації почалася ще три роки тому: тоді, до виходу сьомого епізоду «Зоряних війн», на світ з'явилася перша лімітована колекція одягу YamamaY x Walt Disney. Нова колекція включає: футболки, нижню білизну і піжами для чоловіків, жінок, прикрашені оригінальним логотипом і відомою фразою з фільму «May the Force be with you!».

«Я завжди був фанатом «Зоряних війн». Я виріс на перших епізодах, які згодом перетворилися в одну з найвідоміших саг в історії кіно. Крім того, що «Зоряні війни» знайомлять нас з космосом, фільм ілюструє дуже важливі життєві теми, такі як сімейні цінності, любов і хоробрість. Тому, коли Walt Disney Company запропонували цю співпрацю, я з нетерпінням погодився. До моєї особистої пристрасті до цього всесвіту можу додати той факт, що для наших клієнтів лімітовані колекції за мотивами «Зоряних війн» стали дуже довгоочікуваними. Останній епізод саги вийде незадовго до Різдва, що надає очікуванню ще більше чар і приємного томління», — говорить Джанлуїджі Чімміно, генеральний директор Pianoforte Holding.

Придбати лімітовану колекцію одягу та білизни за мотивами улюбленої саги можна у фірмовому магазині YamamaY.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше