У ЖІНОЧІЙ ВЛАДІ - новини від ТРЦ Гулівер

У ЖІНОЧІЙ ВЛАДІ

Колекція нижньої білизни Aubade осінь/зима 2017-18

 «Чи є в світі що-небудь прекрасніше жінки?» - пишномовним питанням П’єра де Бурдейля перейнялися дизайнери французького бренду Aubade при роботі над осінньо-зимовою колекцією. Та відповіли на нього моделями нижньої білизни. Розсудивши, що прекрасніше може бути лише жінка, яка вирішила спокушати, дизайнери присвятили нові моделі її образу. Розкутому. Впевненому у собі. Магнетичному.

 

За настрій зачаровувати та полонити у колекції нижньої білизни Aubade осінь/зима 2017-18 відповідають чуттєві тканини з аплікаціями м’якого вишуканого мережива. Глянцеві полотна та ніжний ажур повторюють кожен вигин жіночого тіла. Із шовковистих, злегка поблискуючих матерій виконані лінії Precieux Amour та Secret de Charme. Перша підкорить серце обранця кольорами – пристрасно-червоним та роковим чорним, а друга – вишуканими рельєфними візерунками.

 

З’ясовувати, хто головний у стосунках - не доведеться: побачивши дівчину у моделях Troublant Desir, візаві позбудеться аргументів та добровільно здасться у полон. Комплекти нижньої білизни, пеньюар baby doll та боді в естетиці екіпіровки говорять про войовничо настроєну жінку, якій краще коритися.

 

Досягнувши успіху в мистецтві зваблення завдяки попереднім колекціям Aubade, цього сезону можна й ризикнути пограти у недоторканність. Триматися апломбом і тим самим ще сильніше вабити чоловіка, допоможуть моделі Extrait de Flirt  та Nudessence, що виготовлені з прозорого тюлю. У першу лінію входять бюстгальтери, трусики та пояс з ажурними краями, у другу – комплекти нижньої білизни, що підкреслюють красу жіночих форм.

 

Відчути себе королевою ситуації – просто, для цього потрібні лише моделі Cuir de Rose із візерунками королівських троянд. Окрім величавого фактурного декору підкупає й спеціальна обробка матерії, що створює ефект шкіри. Мотиви квітів символізують чуттєвість, тактильна тканина – зухвалість: у бюстгальтерах, трусиках, поясі та бюст’є поєднуються всі грані почуттів.

 

Втім, можна й підкоритися. Змінити стиль поведінки та органічно вжитися в роль допоможуть комплекти для гри Boite a Desir. В лінію увійшли нижня білизна з вирізами у найбільш хвилюючих місцях, нічні сорочки з бахромою та кокетливі аксесуари – все, щоб схвилювати партнера.

 

Передати кермо влади у його руки – довірити розстібнути застібки на поясі для панчіх із весільної лінії Aubade a l`Amoure. Разом із інтригуючим аксесуаром у серію увійшли підв’язки, пеньюари, а також трусики та бюстгальтери – повний образ закоханої нареченої за версією Aubade.

 

Після пристрасних подій хочеться відпочити, команда бренду пропонує зробити це у сорочках та домашніх шовкових комплектах. Моделі Crepuscule Satine ідеальні, щоб проложити у царство Морфея «шовковий шлях», віддатися ніжному сну або фантазіям.

 

Скільки б чоловіків не схилялося біля її ніг, серце дівчини назавжди зайнято собою та модою. У подарунок самодостатнім представницям прекрасної половини людства, Aubade презентував нижню білизну Fleurs de Plaisir, Wandering Love та Passion Nocturne, що прикрашена малюнками небачених квітів, мереживними бутонами та палітрою рідких рослин.    

 

Як світом керує любов, так дівчина у нижній білизні повеліває чоловічими серцями. А з моделями з колекції Aubade осінь/зима 2017-18, владарювання вийде захоплюючим. Інтригуючим. Вічним. 

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше