Поговоримо у нашому форматі! - новини від ТРЦ Гулівер

Поговоримо у нашому форматі!

ТРЦ "Gulliver" у партнерстві з видавництвом "Наш Формат" започатковує новий цикл неформальних зустрічей із визначними персоналіями сучасної української літератури.

ТРЦ "Gulliver" у партнерстві з видавництвом "Наш Формат" започатковує новий цикл неформальних зустрічей із визначними персоналіями сучасної української літератури.

Щосуботи о 18-30 на літній терасі ТРЦ Gulliver ви матимете можливість дізнатися про літературні новинки від українських й зарубіжних авторів, особисто познайомитися із улюбленими митцями та поспілкуватися із "живими класиками".
Проект стартує 13 червня. 
Першим гостем "літературної тераси" стане письменник, твори якого безперечно є найбільш знаними і цитованими у сучасній українській літературі, віртуозний майстер влучного слова - Лесь Подерв'янський. 
У рамках проекту буде презентовано нову збірку Леся Подерв’янського «Африка, сни», яку видав «Наш Формат». До найповнішого зібрання творів увійшли як добре відомі читачеві тексти, так і зовсім нові твори автора.
Лесь Подерв’янський – культова персона українського андеґраунду, нащадок відомої мистецької родини, творець «Клубу естетичної непокори», «естет на барикаді», художник, драматург, поет, мандрівник, романтик, людина мистецтва. Яскрава особистість, про яку можна говорити нескінченно.. Сам себе він називає Художником.
Наш Формат заснований громадським діячем Владом Кириченком у 2006 році. Пріоритетом діяльності є видання світоглядної літератури – від бізнес-бестселерів до мистецьких проектів, покликаних формувати нову українську еліту, змінювати масштаб мислення читачів.

Не проґавте можливість отримати заряд позитивних емоцій від цікавого спілкування! Чекаємо на всіх у ТРЦ «Gulliver», 13 червня о 18:30 (5-й поверх, відкрита тераса).

Нова колекція Zadig & Voltaire в ТРЦ Gulliver Нова колекція Zadig & Voltaire в ТРЦ Gulliver До школи знов До школи знов Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Більше