Скасовуємо осінню хандру: нова акція від ДЕКА - новини від ТРЦ Гулівер

Скасовуємо осінню хандру: нова акція від ДЕКА

Торгова мережа ДЕКА пропонує позбавлятися від осінньої хандри найдієвішим способом: приємними та максимально вдалими покупками. Адже найкращій подарунок собі – своєму бездоганному смаку та вибагливості – це годинник від світових брендів!

2-го жовтня ДЕКА починає акцію, включивши до неї трійку своїх улюблених брендів:

FOSSIL, DIESEL, DKNY.

Отримайте знижку -20% на стильні та надійні годинники FOSSIL, DIESEL, DKNY в усіх магазинах ДЕКА по Україні та на сайті.

Акція діє з 02.10 по 18.10.2020.

Свобода самовираження з американським брендом FOSSIL, з його класичними,
спортивними та fashion-моделями, сміливі та провокативні годинники DIESEL або досконало пропорційні DKNY – залежить від смаків та вимог кожного покупця. ДЕКА ж потурбується про те, щоб запропонувати ідеальний варіант, який підкреслить індивідуальність.

Хочете сказати «дякую» автору? П'ять зірок і репост будуть найкращою подякою.

TOKYO – новий Мегаполіс від SOVA TOKYO – новий Мегаполіс від SOVA  Gulliver   21.10.2020   43   1 хвилина Нові надходження колекції Осінь-Зима 20/21 уже в магазині Marc Cain! Нові надходження колекції Осінь-Зима 20/21 уже в магазині Marc Cain!  Gulliver   16.10.2020   42   1 хвилина ТРЕНДИ ЧОЛОВІЧИХ ГОЛОВНИХ УБОРІВ ТРЕНДИ ЧОЛОВІЧИХ ГОЛОВНИХ УБОРІВ  Gulliver   13.10.2020   79   1 хвилина Більше