ЛЕГКІСТЬ БУТТЯ - новини від ТРЦ Гулівер

ЛЕГКІСТЬ БУТТЯ

Yamamay презентує колекцію нижньої білизни SCULPT LIGHT

З року в рік жінки зі всього світу довіряють італійському бренду Yamamay найпотаємніше: прикрашати своє тіло вишуканими моделями нижньої білизни. Ще більш відповідальну та шляхетну місію несуть скульптуруючі лінії, покликані не тільки підкреслювати красу фігури, але й формувати виточений силует. У цьому сезоні бренд вирішив викликати wow-ефект, презентувавши колекцію Yamamay SCULPT LIGHT. Нові боді, бюстгальтери та трусики – це вдосконалена та ультралегка версія попередників з лінії SCULPT, що допоможуть дівчатам створити фігуру мрії без особливих зусиль та насолоджуватися легкістю буття.   

 

Моделі Yamamay SCULPT LIGHT – результат безперервних досліджень команди бренду в області жіночої анатомії. Комплекти нижньої білизни та боді мають ідеальну посадку по фігурі та абсолютно невідчутні на тілі. Проте їх ефект неможливо не помітити. Новинки миттєво трансформують силует, надаючи йому витонченості. Еластичні тканини підтримують жіночі форми та допомагають тримати тіло в тонусі. За корекцію відповідальні інноваційні розробки, а також застосування революційних технологій та матеріалів. Нова лінія SCULPT LIGHT виготовлена з ніжного та чуттєвого матеріалу Eurojersey та волокон LYCRA®.

 

З першого погляду моделі зачаровують зразковою лаконічністю та відсутністю помітних деталей. Дизайнери, натхненні естетикою простоти, створили нижню білизну, що стане чудовою базою для безлічі модних образів. Плавні лінії, мінімум швів, V-образні вирізи, класичні фасони, природна нюдова та елегантна чорна палітра – деталі комплектів та боді підібрані так, щоб жінки надійно приховали їх від сторонніх очей та надихнулися на експерименти зі стилем.

 

Однією з перших щасливець, хто приміряв новинки Yamamay SCULPT LIGHT, стала Клара Алонсо. Іспанській моделі, власниці розкішного тіла, жіночого шарму та чарівності, довірили стати обличчям рекламної кампанії. У кадрах Клара займається танцями та балетом, впевнена у своїй красі, вона заграє з глядачем та захоплюється собою.

 

Бути собою, насолоджуватися життям, захоплюватися красою свого тіла – жіночі мрії здійснює італійський бренд Yamamay. Новинки скульптуруючої білизни SCULPT LIGHT, що вже представлені у фірмових магазинах у Києві, Дніпрі та Одесі, з легкістю відтворюють фігуру мрії та допомагають сильніше полюбити себе!

 

***

Yamamay – італійський бренд нижньої білизни, купальників та домашнього одягу. Колекції Yamamay підкорюють жінок з усього світу завдяки

вишуканим та трендовим моделям. Магазин Yamamay – невичерпне джерело задоволення та натхнення: знакова італійська якість, розкішні

матеріали, ультрамодні фасони, бездоганна посадка та приємна цінова політика!

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше