ДРЦ «ГуліверіЯ» у БФК Gulliver відвідують до 600 осіб на день - новини від ТРЦ Гулівер

ДРЦ «ГуліверіЯ» у БФК Gulliver відвідують до 600 осіб на день

Сучасний дитячий розважальний центр "ГуліверіЯ", відкритий наприкінці січня цього року в багатофункціональному комплексі Gulliver, став улюбленим місцем проведення дозвілля для дітей будь-якого віку.

Сучасний дитячий розважальний центр "ГуліверіЯ", відкритий наприкінці січня цього року в багатофункціональному комплексі Gulliver, став улюбленим місцем проведення дозвілля для дітей будь-якого віку. Робота ДРЦ "ГуліверіЯ" вже позитивно вплинула на загальну відвідуваність комплексу. Зокрема, дитячий центр, площею 1200 кв. м, розташований на шостому поверсі БФК, відвідують до 600 осіб на день.

"Відкриття ДРЦ, безумовно, позитивно вплинула на загальний імідж БФК і показники його роботи в цілому. Крім того, що дитячий центр "ГуліверіЯ" задовольнив високий попит на послуги дитячої розважальної частини, він генерує додаткові потоки на 4 поверх ТРЦ, де розташовані магазини дитячих товарів. Наприклад, відвідувачі ТРЦ можуть отримати весь спектр послуг, насолоджуватися шопінгом, проводити зустрічі та інше, поки їхні дітки весело і з користю проводять час у ДРЦ "ГуліверіЯ", - зазначила керуюча БФК Gulliver Лілія Різва .

Популярність нового дитячого розважального центру цілком зрозуміла. Жителі столиці гідно оцінили один з найбільших у центрі міста лабіринт і більше 50 інноваційних атракціонів. Також чималу увагу привертає дитяче кафе, розташоване на території "ГуліверіЯ", де з 10 ранку до 10 вечора святкуються Дні народження і проводяться майстер-класи. Але "ГуліверіЯ" постійно розвивається. За словами Лілії Різвої, на сьогодні доповнена програма майстер-класів, відкрита Game-кімната з системами IBox, і є ще багато планів, про які стане відомо найближчим часом.

Все це призводить до того, що «ГуліверіЯ» допомагає продовжити середній термін перебування відвідувачів торгового центру і гармонійно доповнює розважальну частину, яка вже зараз складається з 6 - зального кінотеатру, боулінгу та концептуальних ресторанів.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше