ТРЦ Gulliver на свій восьмий День Народження спільно з Subaru та ELDORADO приготували космічні сюрпризи!  - події | ТРЦ Гулівер

ТРЦ Gulliver на свій восьмий День Народження спільно з Subaru та ELDORADO приготували космічні сюрпризи!

Полюбляєш купувати нові речі? А отримувати подарунки?

Якщо на обидва питання відповідь – ТАК, тоді тобі у Gulliver.

Адже ТРЦ Gulliver на свій восьмий День Народження спільно з Subaru та ELDORADO приготували космічні сюрпризи для любителів шопінгу — і це новісінький Subaru XV та сім сертифікатів загальною сумою 350 000 грн на покупуи в ELDORADO!

Тільки уяви, сьогодні ти купуєш модні речі в Gulliver, а вже завтра стаєш власником крутого авто чи грошового сертифіката від ELDORADO.

Новий Subaru XV надихає інноваціями і вражає своєю продуманістю. Це яскравий представник розумного дизайну Subaru, в якому кожна деталь продумана до дрібниць, щоб забезпечити комфорт, безпеку і дивовижне задоволення від керування.

Вже уявив себе за кермом? Тоді виконуй наступні умови:

1. Роби покупки в ТРЦ Gulliver з 20 серпня по 9 жовтня 2021 року.

2. Реєструй чеки загальною сумою від 2000 грн* у день покупки. Стійка реєстрації знаходиться у центральному атріумі. Пам'ятай, що кожні 2000 гривень — це додатковий шанс виграти один з космічних призів від ТРЦ Gulliver та головний приз — авто Subaru XV!

3. Приходь на головний розіграш, який відбудеться 9 жовтня в Gulliver о 18:00 і сподівайся на удачу! Не забудь взяти з собою паспорт та документ, яким підтверджується присвоєння РНОКПП :)

Особиста присутність на розіграші — обов'язкова.

 У цей день на тебе чекатимуть просто крутезний концерт, космічне шоу, святкові знижки, безліч подарунків та  інших сюрпризів.

З офіційними правилами акції ти можеш ознайомитися тут.

Чекаємо на тебе!

 

*Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо», аптеки «Біла ромашка», чеків-квитанцій «Ощадбанку» та кафе у зоні фуд-корту.

* Обмеження щодо участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон і їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Більше