Запрошуємо 8 жовтня 2020 року о 13.00 на Площу зірок на відкриття зірки - NK | Насті Каменських. - події | ТРЦ Гулівер

Запрошуємо 8 жовтня 2020 року о 13.00 на Площу зірок на відкриття зірки - NK | Насті Каменських.

Шановні колеги

Запрошуємо вас 8 жовтня 2020 року о 13.00 на Площу зірок на відкриття зірки української співачки, поп-діви, яка своєю творчістю встигла підкорити серце не тільки українського слухача, а й світового: від Америки до Індії та потрапила у найвідоміші музичні чарти Billboard і SHAZAM Global - NK | Насті Каменських.

Відкриття зірки відбудеться за будь-якої погоди на «Площі зірок» за адресою

пл.Спортивна, 1А

«Площа Зірок» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. На сьогодні на «Площі зірок» викарбувані імена понад 50-тьох видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Віктор Постол, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав'ялов, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко, Ольга Харлан, Дар’я Білодід, Оля Полякова, Монатік, Потап, Тіна Кароль та інші.

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою

пл.Спортивна, 1а (поблизу ТРЦ Gulliver)

Акредитація за телефоном : +380676905302 або +30954251317

Відкривай портал в науку Відкривай портал в науку Майстер-клас "Хенд гам" Майстер-клас "Хенд гам" Майстер-класи "Пісок у пляшці" Майстер-класи "Пісок у пляшці" Більше