«Площа зірок» в самому центрі Києва продовжує поповнюватися новими зірками - події | ТРЦ Гулівер

«Площа зірок» в самому центрі Києва продовжує поповнюватися новими зірками

«Площа зірок» - цікаве і модне місце в центрі столиці України, яке з'явилося ще в 2015 році. Тоді в день старту проекту на перетині бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадної та Спортивній площі було закладено 8 іменних зірок. Тепер кияни та гості столиці приходять сюди і дивляться вже на 18 зірок і з кожним місяцем їх стає все більше і більше.

«Площа зірок» справжня визначна пам'ятка міста, в першу чергу через імена, увічнені на її плитах, через розташування в центрі столиці і, звичайно ж, як символ популяризації національної культури, українського мистецтва і спорту країни. Першими, уздовж бульвару Лесі Українки, були закладені зірки діячам культури і кіно: Аді Роговцевій, Володимиру Горянському і зірка пам'яті Богдану Ступці. На вулиці Еспланадній в листопада 2015 були встановлені зірки українських музикантів, серед яких: співачка Оксана Білозір, гурту СКАЙ і ТНМК і The Maneken. Окрасою третьої сторони «Площі зірок» (Спортивній площі) стали зірки спорту. Першою там засяяла зірка з ім'ям відомого українського боксера за версією WBC, чемпіон світу Віктора Постола.

Протягом наступних трьох років експертна комісія, до якої увійшли представники громадськості (ГО Спільна перемога), Міністерство молоді та спорту, Міністерство інформаційної політики, експерти медіаринку (телеканал MusicBOX), міської влади (КМДА) і представники ТРЦ Gulliver формували пул з відомих нині українців, оцінили внесок кожної кандидатури і підсумувавши список відкривали зірки. За цей період на «Площі зірок» засяяли імена таких легендарних для України людей як: зірка пам'яті Марії Примаченко, в свій 70-ти літній ювілей відкрила зірку Ніна Матвієнко. Спортивна площа поповнилася такими іменами як: Михайло Зав'ялов - метр в світі боксу, Ольга Лящук - найсильніша жінка планети, Ольга Харлан - фехтувальниця, Світлана Трифонова - паралімпійська лижниця, Олександр Абраменко - фристайлист, лижний акробат, Юлія Левченко - легкоатлетка, Лариса Соловйова - рекордсменка світу з пауерліфтингу, Дар'я Білодід - наймолодша дзюдоїстка.

Так як у проекту є основна місія - популяризація національної культури, українського мистецтва і спорту країни, пам'ятні знаки, виготовлені з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з 18 іменними латунними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні. А вже зовсім скоро «Площа зірок» поповниться такими іменами як: Ольга Полякова, Іван Марчук, Лариса Кадочникова, Андрій Шевченко, Олена Підгрушна, зірка пам'яті Валерію Лобановському та іншими.

«Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. В ідеалі - стати громадської пам'яткою, яка стане символом нашого світлого і успішного майбутнього.

Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше