На «Площі зірок» у Києві відкрили 50-ту зірку - події | ТРЦ Гулівер

На «Площі зірок» у Києві відкрили 50-ту зірку

10 вересня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилася особлива зірки на честь — примадонна української музичної індустрії, української співачки, композитора, поета, авторки хітів – Ірини Білик.

Ірина Білик за час своєї творчої діяльності, а саме 30 років на сцені, випустила 13 альбомів, 4 збірки і близько 50 кліпів, найбільш популярними з яких стали «Снег», «Ти мій», «Так просто», «Фарби», «Любов. Яд », «Не ховай очей» та інші. З українського шоу-бізу саме Білик перша почала співпрацювати з іноземними колегами, та перша мала офіційну зустріч з президентом США Біллом Клінтоном, що, безумовно, свідчило про колосальну популярність співачки.

У 1996-му співачка отримала звання заслуженої артистки України. Звання народної артистки - 24 серпня в 2008 році. Шестиразова володарка премії «Золота Жар Птиця». У 2011-му стала переможницею української премії YUNA як «Краща співачка двадцятиріччя», потрапивши в Книгу рекордів України — за найбільшу кількість концертів. Також Ірина Білик є володаркою державної нагороди - Орден Княгині Ольги.

Як відзначила сама Ірина Білик: «Для кожного артиста честь залишити свій слід в пам’яті людей. Мені приємно, що 30 років на сцені залишають саме такий слід. Так, іноді я епатажна, іноді вибухова, іноді сумна - але завжди справжня і ніжная. Мої пісні завжди стають хітами. Прості, але в той же час красиві, щирі і глибокі історії не можуть залишити байдужим і можуть стати саундтреком до життя кожної дівчини. Без гриму, без зайвих прикрас, без непотрібної брехні - але до мурашок, глибоко до самого серця».

Підтримати артиста на урочистій церемонії прийшла команда та люди, які були поруч з самого початку його творчого шляху.

«Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху, - відзначає Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Gulliver.

Нагадаємо, зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії - представників громадськості, експертів медіаринку та представників ТРЦ Gulliver.

10 вересня закладено 50 на «Площі зірок» і це 12 зірка на частині «Музика».

Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Більше