Майстер-класи з оздоблення глечиків українським орнаментом - події | ТРЦ Гулівер

Майстер-класи з оздоблення глечиків українським орнаментом

В просторі мультимедійного шоу "Україна всесвіту", на 4 поверсі, пройдуть безкоштовні майстер-класи (за умов попередньої реєстрації).

Майстер-класи підйдуть, як для дітей, так і для дорослих.

Оздоблення глечиків українським орнаментом

МК відбудуться:

29.01 (субота)

14:00 – 1 група 
14:40 – 2 група
15:20 – 3 група 

Народні символи України — скарб українського народу. В українській графіці використовуються символи й образи з пісенної народної творчості, з легенд, що використовуються в обрядах і звичаях. Українці відтворюють ці символи у вишивці на сорочках, рушниках, у розписі посуду, в кованих виробах, у різьбленні, в барельєфному прикрашанні житла, у розписах печі в хатах, гончарних виробах, у гравюрі, а також, в окремому виді української творчості — в писанках.

Сьогодні ми пропонуємо вам прийняти участь в майстер-класі по оздобленню глечиків українським орнаментом та поринути в давні часи, коли всі візерунки на посуді справні майстрині створювали власноруч.
Наша майстриня розповість про різноманітність декоративного розпису та українську символіку, що є безумовною спадщиною української історії і культури. Ну і , звичайно, покаже, як створити таку красу самостійно і допоможе в цьому процесі. Працювати ми будемо акриловими фарбами. 

 

 

Благодійний стендап Благодійний стендап День менструальної гігієни День менструальної гігієни Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life Більше