Лекція: «Головне про архетипи: як почуватися більш впевнено в будь-якій ситуації» - події | ТРЦ Гулівер

Лекція: «Головне про архетипи: як почуватися більш впевнено в будь-якій ситуації»

29 червня о 18:30 у ТРЦ Gulliver відбудеться лекція «Основне про архетипи: як почуватися більш впевнено в будь-якій ситуації» від головнї редакторки жіночого інтернет-видання womo.ua Вікторії Покатіс. Забронювати місце можна за посиланням.

Спікерка розкриє секрети архетипів, та розповість як саме їх сприймає аудиторія, опоненти на перемовинах, керівники, співробітники та як цими знаннями користуватись для власного успіху. Здається, що все дуже просто. Але існують секрети, завдяки яким ви завжди займатимете переможну позицію в будь-якій ситуації.

Також Вікторія пояснить, як уникнути помилок у підборі образу, аби не демонструвати слабшу позицію, ніж ту, що ви займаєте насправді.

В рамках лекції ви дізнаєтесь свій базовий архетип та як вигідно підібрати аксесуари з іншого архетипу, щоб почуватися більш впевнено.

Про спікерку. Вікторія Покатіс – вже 4 роки обіймає посаду головної редакторки дайджесту ділової жінки womo.ua, також вона є авторкою книги «Незламні», редакторкою та журналісткою Forbes Україна, журналісткою delo.ua, продюсеркою 16 івентів, тренеркою понад 400 спікерів, ведучою youtube-проєктів.

Майстер-клас відбудеться у просторі Лекторію на 2-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. 

Бронювати місце
KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Більше