Для дітей заради майбутнього: запрошуємо на благодійне дитяче свято та зірковий концерт  - події | ТРЦ Гулівер

Для дітей заради майбутнього: запрошуємо на благодійне дитяче свято та зірковий концерт

10 червня у ТРЦ Gulliver відбудеться благодійне дитяче свято «Для дітей заради майбутнього». Мета заходу – збір для благодійної платформи Dity.Help на допомогу діткам, які постраждали від війни. В програмі: інтерактивні майстер-класи, масштабне фешн-шоу та зірковий концерт від телеканалу М1. Вхід для всіх вільний.

Детальна програма заходу: 

З 12:00 до 14:00 на 4-му поверсі ТРЦ заплановані тематичні майстер-класи, де кожна дитина зможе відчути себе справжньою моделлю. Так, в програмі: модельна хореографія, дефіле, акторська майстерність та основи професійного мейкапу. Всі майстер-класи проходять в ігровій формі, відповідаючи віковій категорії дитини. Зареєструватися на інтерактивні зони можна за посиланням. Участь безоплатна. 

Вже о 14:00 на 5-му поверсі стартує масштабне фешн-шоу, організоване за підтримки міжнародного проєкту Dream Models. У дефіле візьмуть участь більше ніж 100 професійних дітей-моделей. У модному показі будуть представлені актуальні колекції українських та міжнародних брендів. 

Кульмінацією свята стане концерт за участі запрошених зіркових гостей MARIETTA, Маші Данілової та KISHE. Ведучі – зірки телеканалу М1: Денис Жупник і Таня Лі. Початок концерту запланований на 17:00 на 5-му поверсі ТРЦ Gulliver.

Медіапартнери заходу: 

Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Більше