День народження Gulliver — 5 років на висоті! - події | ТРЦ Гулівер

День народження Gulliver — 5 років на висоті!

Gulliver запрошує відсвяткувати свій п'ятий День народження і дарує подарунки всім друзям!
Робіть покупки на 2000 грн і щотижня беріть участь в розіграші неймовірних призів від ТРЦ Gulliver та головного подарунка - нового Subaru Outback 2018!

1. Приходьте на шопінг в ТРЦ Gulliver.

2. Реєструйте чеки в день покупки в період з 20 серпня по 20 жовтня (щодня - з 10 до 22:00, 20 жовтня реєстрація закривається о 16:00), загальною сумою від 2000 грн *. Пам'ятайте, що кожні 2000 гривень - це додатковий шанс виграти один з понад 5000 призів!

3. Беріть участь в розіграшах кожен день і отримуйте круті призи від ТРЦ Gulliver миттєво! Кількість спроб необмежена.

4. Розіграш головного призу, автомобіля Subaru Outback 2018, відбудеться 20 жовтня о 18:00 в головному атріумі ТРЦ Gulliver.

* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго дня» і закладів зони фудкорту

Обмеження щодо участі: не мають права брати участь: співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон, їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.
Щоб взяти участь в акції, ознайомтеся з Офіційними правилами розіграшу.

Привітати с Днем народження Gulliver прийдуть зіркові гості!

Головні артисти приїдуть з-за кордону та виконають ваші улюблені пісні — Toca Toca, Musica, Get Wet, Raisa та багато інших!

З величезною радістю представляємо хедлайнера Дня народження Gulliver — Fly Project!

Також у цей день для вас співатимуть:

- TamerlanAlena

- O.Torvald

- D-SIDE BAND

- Kishe 

- Dilemma

- Микита Ломакін

- Osadchuk 

- Aviator

Побачимось 20 жовтня у ТРЦ Gulliver!

 

 


 

Майстер-клас із виробів із пластиліну Майстер-клас із виробів із пластиліну Майстер-клас з декупажу дерев’яних фігурок до свята Великодня Майстер-клас з декупажу дерев’яних фігурок до свята Великодня Майстер-класи з малювання на воді та декорування дерев’яних фігурок Майстер-класи з малювання на воді та декорування дерев’яних фігурок Більше