Сюрпризи від мережі магазинів корейської косметики Isei  - новини від ТРЦ Гулівер

Сюрпризи від мережі магазинів корейської косметики Isei

В останні дні жовтня спеціально для всіх відвідувачів ТРЦ Gulliver мережа корейської косметики Isei підготувала подарунки та розваги!

27.10-31.10 — знижка -15% на декоративні засоби та товари по догляду за обличчям для всіх покупців!   

Всім, хто завітає до магазину Isei (-1 поверх ТРЦ Gulliver, біля ескалатора) з 25.10 по 01.11, придбає будь-які товари з асортименту магазина, отримає у подарунок* тканинну маску для експрес-догляду за обличчям від бренда Pascucci! Для отримання подарунка скажіть на касі продавцю-консультанту кодову фразу «Маска на Halloween» - і вона ваша!

А спеціально до cвята Halloween, цієї суботи — 27.10 з 16:00 до 19:00 — у магазині Isei професійні візажисти робитимуть яскравий мейкап корейськими декоративними засобами від корейських брендів Missha, A'pieu. Створити яскравий образ зможе кожна красуня - це безкоштовно, але по черзі!

В магазині Isei представлені корейські засоби по догляду за обличчям, тілом та волоссям від корейських брендів LG, Beyond, Missha, A'pieu та інших.

Також тут можна придбати побутову хімію корейських, ізраїльських брендів і японські підгузки.


*Під подарунком мається на увазі придбання маски за 0,01 грн.

Міксуй літо зі SRIBNA KRAINA Міксуй літо зі SRIBNA KRAINA Збільшена знижка по дисконту від "Золотий Вік" Збільшена знижка по дисконту від "Золотий Вік" Новинка від Yves Rocher! Новинка від Yves Rocher! Більше