Сюрпризи від мережі магазинів корейської косметики Isei  - новини від ТРЦ Гулівер

Сюрпризи від мережі магазинів корейської косметики Isei

В останні дні жовтня спеціально для всіх відвідувачів ТРЦ Gulliver мережа корейської косметики Isei підготувала подарунки та розваги!

27.10-31.10 — знижка -15% на декоративні засоби та товари по догляду за обличчям для всіх покупців!   

Всім, хто завітає до магазину Isei (-1 поверх ТРЦ Gulliver, біля ескалатора) з 25.10 по 01.11, придбає будь-які товари з асортименту магазина, отримає у подарунок* тканинну маску для експрес-догляду за обличчям від бренда Pascucci! Для отримання подарунка скажіть на касі продавцю-консультанту кодову фразу «Маска на Halloween» - і вона ваша!

А спеціально до cвята Halloween, цієї суботи — 27.10 з 16:00 до 19:00 — у магазині Isei професійні візажисти робитимуть яскравий мейкап корейськими декоративними засобами від корейських брендів Missha, A'pieu. Створити яскравий образ зможе кожна красуня - це безкоштовно, але по черзі!

В магазині Isei представлені корейські засоби по догляду за обличчям, тілом та волоссям від корейських брендів LG, Beyond, Missha, A'pieu та інших.

Також тут можна придбати побутову хімію корейських, ізраїльських брендів і японські підгузки.


*Під подарунком мається на увазі придбання маски за 0,01 грн.

Знижки в LuckyLOOK! Знижки в LuckyLOOK! Святкуємо день вишиванки разом з Ювелірним Домом ZARINA! Святкуємо день вишиванки разом з Ювелірним Домом ZARINA! Шалений четвер у Сільпо! -50% на другу піцу на фудхолі «Сільпо» ТРЦ Gulliver Шалений четвер у Сільпо! -50% на другу піцу на фудхолі «Сільпо» ТРЦ Gulliver Більше