Італійський бренд  Yamamay знайомить з музою літньої колекції - news from SEC Gulliver

Італійський бренд Yamamay знайомить з музою літньої колекції

Яскраве сонце, ясні небеса, п’янкі квіткові аромати та довгоочікуване літо – разом з натхненням, що приніс з собою спекотний сезон, Yamamay зачарувався красою нової музи.
@TASHOAKLEY ДЛЯ YAMAMAYЯскраве сонце, ясні небеса, п’янкі квіткові аромати та довгоочікуване літо – разом з натхненням, що приніс з собою спекотний сезон, Yamamay зачарувався красою нової музи. Австралійська модель Наташа Оклі стала обличчям лінії купальників, героїнею рекламної кампанії та джерелом натхнення італійського бренду.Донька «Міс Всесвіту» та чемпіона з серфінгу, Наташа успадкувала батьківські риси: чарівна зовнішність та доброзичливість зробили її справжнім лідером думок з рекордною кількістю підписників у соціальних мережах. Відома у світі глянцю та на інтернет-просторах як бікіні-блогер, вона підкорила серця мільйонів користувачів. Цього сезону її шарм поширився і на команду Yamamay.Світле волосся, засмагла шкіра, сліпуча посмішка і розкішна фігура – життєрадісна Наташа Оклі втілює уявлення Yamamay про жіночу красу. Природність та витонченість австралійки надихнули творчу команду на створення пляжних моделей.Наташа стала обличчям лінії купальників та одягу для пляжу Sculpt, Resort та Seventies. Позуючи під час зйомки рекламної кампанії на фоні водної стихії та піщаних дюн, блогер постала в образі королеви узбережжя. Скульптуруючі бікіні Yamamay роблять акцент на її бездоганній фігурі та дарують відчуття впевненості у собі. Ефектні фото – ніби натяк, як може виглядати кожна жінка, яка віддала перевагу літньому образу на користь трендових купальників італійського бренду.Втім, підтвердити припущення та впевнитися у своїй бездоганності можна прямо зараз: скульптуруючі бікіні, що створюють точений силует та ідеальні форми, вже в магазинах Yamamay!
Kyiv Forever: an exhibition project for Kyiv Day in the Gulliver shopping center Kyiv Forever: an exhibition project for Kyiv Day in the Gulliver shopping center "Madonna. Life goes on": For Mother's Day, STB prepared a photo project dedicated to Ukrainian women who gave birth during the Great War The updated work schedule of the Gulliver shopping center The updated work schedule of the Gulliver shopping center More