Bronx Colors

BRONX; NYC - найпівнічніший район Нью-Йорка. Характеризується мультикультурним впливом, де злилися хіп-хоп, брейк, графіті, і створили свою неповторну атмосферу свободи самовираження. BRONX - це не просто магазин косметики, це те, що дає тобі можливість висловитися, показати свою індивідуальність, свій стиль. За допомогою палітри кольорів, відтінків, величезного асортименту, ти можеш комбінувати свій make-up, відштовхуючись від настрою.

Туш, помада, блиск для губ, палетки, олівці, лаки для нігтів і багато іншого - це інструменти, які сформують твій сьогоднішній образ.

Shop Bronx Colors поверх BRONX COLORS народжений в центрі злиття культур і думок, відтінків, стилів і традицій. В асортименті можна знайти все для бездоганного образу — будь то спокійний класичний або божевільний екзотичний макіяж! Shop Azmirli 3 поверх Azmirli - магазин арабської парфумерії. Стійкість до 24 годин, можна наносити на шкіру, одяг, волосся. Дуже шлейфовий аромат. Shop Inglot 1 поверх Inglot - навчальний центр по мистецтву макіяжу. Компанія проводить семінари, тренінги та заходи для нових і постійних клієнтів, в ході яких провідний український мейк-ап майстер Слава Чайка розповідає про основи макіяжу, вчить користуватися засобами, рекомендує і підбирає найкращі варіанти в залежності від типу шкіри, форми особи, наряду тощо. Д. Центр Inglot постійно формує для клієнтів спеціальні пропозиції та бонуси, залишаючись незмінним лідером курсів візажу, навчаючи жінок підкреслювати свої переваги за допомогою якісної професійної косметики. Shop Yves Rocher 2 поверх Yves Rocher - магазин рослинної косметики. Yves Rocher – монобрендовий магазин високоякісної французької косметики для чоловіків і жінок.
Більше