Зірка гурту «Время и Стекло» з’явилася на «Площі зірок» у Києві   - новини від ТРЦ Гулівер

Зірка гурту «Время и Стекло» з’явилася на «Площі зірок» у Києві

1 жовтня в Міжнародний день музики на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилася особлива зірки на честь українського гурту «Время и Стекло».

За 9 років свого існування гурт «Время и Стекло» став один з найстильніших гуртів країни. Надя Дорофєєва і Позитив зарекомендували себе як головні українські трендсеттери та хітмейкери: щорічно вони стають володарями музичних нагород та премій, їхні пісні посідають перші сходинки чартів, а кліпи транслюються на топових каналах. Але найголовнішою перемогою для них залишаються мільйони сердець – прихильників їхньої творчості по всьому світу. Саме «Время и Стекло» надихають українців своїм прикладом та популяризують українську музику, стиль та творчість.

«Коли вперше потрапляєшь до Голлівуду, одразу мрієш прийти до Алеї слави, щоб доторкнутись до зірок улюблених артистів та акторів. Зараз ми відчуваємо особливе хвилювання, тому що гурт «Время и Стекло» буде увічнений в самому центрі міста. Щасливі, що в Києві є місце, де ми всі стаємо ближчими один до одного», - коментують подію учасники гурту «Время и Стекло».

Відкриття зірки стало для гурту особливим ще й тому, що відбувалося напередодні великого шоу VISLOVO у київському Палаці Спорту. Підтримувати артистів на урочистій церемонії прийшла команда та люди, які були поруч з самого початку їхнього творчого шляху.

«Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху», - відзначає Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Gulliver.

Нагадаємо, зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії - представників громадськості, експертів медіаринку та представників ТРЦ Gulliver.

1 жовтня закладено 35 зірку на «Площі зірок» і це 10 зірка на частині «Музика».

Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка   до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Більше