ДОТИК ІТАЛІЇ — ОСІННЬО-ЗИМОВА КОЛЕКЦІЯ 2019 - новини від ТРЦ Гулівер

ДОТИК ІТАЛІЇ — ОСІННЬО-ЗИМОВА КОЛЕКЦІЯ 2019

Галларате, липень 2019 року. YamamaY продовжує розкривати жіночу красу через призму кохання — в осінньо-зимовій колекції це кохання спрямоване на турботу про екологію.

Жіноча колекція

Якщо скласти короткий зміст нової колекції, він без сумніву виглядатиме так: жіночний гламур, романтичний комфорт та жага інновацій. Колекція натхненна впевненою в собі жінкою, яка знає свій потенціал. Жінкою, яка хоче показати свою особистість через власну жіночність, адже вона залишається вишуканою та елегантною, навіть коли носить прозорі тканини на зразок тюлю й
мережива.

Колекція була розроблена з використанням натуральних тканин, велика увага була приділена крою: декольте, вирізам і силуетам.

Ось ті модні теми, які пронизують осінньо-зимову колекцію YamamaY:

  • Незаймана природа: чуттєві лінії з надзвичайно жіночними формами, в яких прозорість, мереживо і квіткові принти грають одне з одним із додаванням кольорових акцентів.

  • Атмосфера льоду: тут природа більш абстрактна, головні кольори нагадують лід і його нюанси. Це виглядає так, ніби ми хотіли «заморозити, зупинити все, постаратися не дозволити природі полинути в далечінь». Кольори в основному чисті, прозорі, такі як колір примули або ніжний відтінок світлої мальви.

  • Геометричні гармонії: в цій темі ми полишили квітковий світ, аби увійти у всесвіт геометричних принтів, написів і графіки.

  • Таємничий сад: смак і загадкові півтони прихованої і таємничої природи. Найбільш яскраві відмінні риси — плямистий принт, мережива, знову подані в абстрактний спосіб, а також ультражіночна лінія коригуючого білизни, яка вийшла дуже гламурною за рахунок прозорості тюлю і контрастних кольорів. В цій серії вперше був зроблений захисний ремінець.

Для молодих дівчат — серія Cassandra з ребристої натуральної бавовни з нанесеним логотипом, Miage — з друкованим написом на мереживних деталях і безшовна Sport chic — для спорта і активного способу життя.

Сповнену гламуру лінію прикрасили різноманітні текстури, кольори і матеріали — кожна петелька була продумана до найдрібніших деталей.

Колекція була б неповною без виробів з трикотажу: безмежно м'які кардигани і максі сукні легко комбінувати з шовковою білизною та одягом.

Чоловіча колекція

Колекція з натуральної бавовни була розроблена спеціально для чоловіків. Цей тип бавовни відрізняється високим рівнем якості: при її вирощуванні дотримуються найсуворіших стандартів органічного виробництва і не використовують хімічні пестициди та добрива — речі з такої бавовни носяться значно довше.

Окрім того, спортсмени і віддані шанувальники в наступному сезоні зможуть оцінити колекцію CR7 від Кріштіану Роналду: в ній буде представлена як нижня білизна, так і піжами.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше