PINKPARTY: разом проти раку молочної залози - новини від ТРЦ Гулівер

PINKPARTY: разом проти раку молочної залози

Не дай хворобі вкрасти твою мрію, твої плани, твій вибір!

10 жовтня о 17:00 у ТРЦ Гулівер (Спортивна площа, 1a, Київ) відбудеться благодійна вечірка PinkParty (проект на підтримку жінок хворих на рак молочної залози) за участі Асоціації «Українських центрів нових технологій здоров'я» разом з головним партнером проекту - мережа фітнес-клубів FitCurves.

Сьогодні рак молочної залози, є хворобою №1 в Україні. Кожної години в країні від раку грудей помирає одна жінка. Це означає, що щороку від цієї хвороби помирає біля 9 тисяч жінок, а за 27 років незалежності — понад 240 тисяч жінок. Високий рівень смертності пов'язаний зі слабкою обізнаністю про проблему. Багато жінок і дівчат просто не знають про користь профілактики, а також про те, що щорічне відвідування лікарів — мамолога та гінеколога, — допомагає діагностувати рак на ранній стадії і вилікувати його.

PinkParty — це третій щорічний соціально-благодійний захід, який є частиною Всеукраїнського соціального проекту «Здоров'я - це просто». Він реалізується в рамках програми «Здорова нація - сильна Україна», яку проводить Асоціація спільно з Міністерством охорони здоров'я та Міністерством сім'ї, молоді і спорту.

Мета заходу — долучити якомога більше жінок країни до обстеження молочної залози, закупити нові інструменти для Національного Інституту Раку, популяризувати абсолютне нове відношення жінок до хвороби та змінити їх мислення щодо раку молочної залози.

Ціль заходу — вплинути на життя жінок України: підвищити усвідомлення важливості ведення здорового способу життя. Здорова жінка — здорова сім'я. Здорова сім'я — здорова нація. Здоров'я — це просто та важливо.

Місія проекту — зробити цей світ кращим і нашу країну здоровішою.

 

Зіркові гості:

  • Спеціальний гість - Маша Єфросиніна;
  • Ведуча і DJ - Дар'я Коломієць;
  • Гурт «Нумер 482»;
  • Український дизайнер одягу - Анна Пєєва;
  • Дизайнер - Валерія Жильйова;
  • Світова мережа жіночих фітнес-клубів FitCurves - Світлана Співакова
  • та інші.

Місцезнаходження: ТРЦ Гулівер, Спортивна площа, 1a, Київ

Час: початок о 17:00

Для ЗМІ акредитація на захід PinkParty обов'язкова до 05.10.18 до 19:00 за телефоном (099)2407992 або за електронною адресою fc.aronson@gmail.com (Аронсон Ізабелла, pr-координатор проекту).

“Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”  Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Більше