НОВА ОСІННЯ КОЛЕКЦІЯ YAMAMAY: ДОТИК ІТАЛІЇ — ІТАЛІЙСЬКИЙ ЛАЙФСТАЙЛ - новини від ТРЦ Гулівер

НОВА ОСІННЯ КОЛЕКЦІЯ YAMAMAY: ДОТИК ІТАЛІЇ — ІТАЛІЙСЬКИЙ ЛАЙФСТАЙЛ

Мілан, липень 2019 року. Світлини осінньо-зимової колекції 2019 YamamaY просякнуті любов’ю до Італії та природному почутті стилю місцевих красунь.

Знята в прекрасній обстановці Портофіно, ця кампанія — справжнє свято жіночої краси, втілене в знімках двох казкових італійок: Матильди Растеллі, однієї з найпопулярніших моделей нашого часу, і Беатрис Вендрамін, актриси, співачки і молодої письменниці. Матильда присвячує весь свій час подіумам і фотосесіям, а Беатріс — кінозйомкам і активній роботі в соціальних мережах, аби заявити про себе, як про ікону покоління Z з мільйоном підписників. Ці прекрасні дівчата були обрані YamamaY за їх природність і вміння презентувати білизну дуже чуттєво і по-новому.

Витончені й непідвладні часу фотографії були зроблені на Villa Franca в Портофіно. Їх автор — італійський фотограф і арт-директор Франческо Карроцціні був обраний за талант і вміння спіймати в об'єктив спонтанну природність і щиру натуру жінки. Настрій зйомки — розслаблений і інтимний, сучасні локації чергуються з природними мотивами передмістя, де всі кольори гармонійно поєднуються з елементами колекції в класичних відтінках: чорним, охристим і ніжно-блакитним.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше