НОВА ОСІННЯ КОЛЕКЦІЯ YAMAMAY: ДОТИК ІТАЛІЇ — ІТАЛІЙСЬКИЙ ЛАЙФСТАЙЛ - новини від ТРЦ Гулівер

НОВА ОСІННЯ КОЛЕКЦІЯ YAMAMAY: ДОТИК ІТАЛІЇ — ІТАЛІЙСЬКИЙ ЛАЙФСТАЙЛ

Мілан, липень 2019 року. Світлини осінньо-зимової колекції 2019 YamamaY просякнуті любов’ю до Італії та природному почутті стилю місцевих красунь.

Знята в прекрасній обстановці Портофіно, ця кампанія — справжнє свято жіночої краси, втілене в знімках двох казкових італійок: Матильди Растеллі, однієї з найпопулярніших моделей нашого часу, і Беатрис Вендрамін, актриси, співачки і молодої письменниці. Матильда присвячує весь свій час подіумам і фотосесіям, а Беатріс — кінозйомкам і активній роботі в соціальних мережах, аби заявити про себе, як про ікону покоління Z з мільйоном підписників. Ці прекрасні дівчата були обрані YamamaY за їх природність і вміння презентувати білизну дуже чуттєво і по-новому.

Витончені й непідвладні часу фотографії були зроблені на Villa Franca в Портофіно. Їх автор — італійський фотограф і арт-директор Франческо Карроцціні був обраний за талант і вміння спіймати в об'єктив спонтанну природність і щиру натуру жінки. Настрій зйомки — розслаблений і інтимний, сучасні локації чергуються з природними мотивами передмістя, де всі кольори гармонійно поєднуються з елементами колекції в класичних відтінках: чорним, охристим і ніжно-блакитним.

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше