Режим роботи ТРЦ у червоній зоні - новини від ТРЦ Гулівер

Режим роботи ТРЦ у червоній зоні

Важлива новина! Враховуючи епідеміологічну ситуацію у місті Київ та Київській області згідно з рішеннями органів влади, з 01 листопада 2021 року у місті Києві починає діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

ТРЦ Gulliver працюватиме у звичайному режимі за умови наявності Зеленого COVID19-сертифікату. Чинність COVID-сертифікату має бути підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія.

Також чинними вважаються такі документи:

Негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 чи експрес-тест на антиген SARS-CoV-2, проведений не більше як за 72 години до відвідування ТРЦ, або ж сертифікат про одужання від хвороби.

За відсутності цих документів для відвідування будуть доступні лише такі магазини:

Заклади 0-го поверху: Ельдорадо, Аптека Біла Ромашка, Watsons, Кава Falcon, Dilim, Орех, Dushka, Vodafone, Хімчистка 5а sec, ISEI, Нова пошта, Сільпо, Львівська майстерня шоколаду, Cherry Berry, Jumble Sweets, Зоомаркет MasterZoo, Vip store, Sisters Aroma, лабораторія "Нова Діагностика"

Заклади 1-го поверху: Ощадбанк, ZELENA, YABLOKI.ua, Vip store

Заклади 2-го поверху: Центр масової вакцинації проти COVID-19, Б'юті-бар «Руки-Ножиці» за умови попереднього запису, Люксоптика, Vip store, Nail's bar

Заклади 4-го поверху: Салон «Сад Краси» за умови попереднього запису, ательє "Умілий ткач"

Заклади 6-го поверху: DENTAL CARE OFFICE

Не забувайте, будь ласка, також про правила безпечного шопінгу: носіть та не знімайте маски, дезінфікуйте руки, дотримуйтесь дистанції. Ми ж гарантуємо дотримання усіх санітарних вимог, постійну дезінфекцію приміщень, забезпечення працівників засобами особистого захисту.

Сподіваємося на ваше розуміння та бажаємо здоров’я!

Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок Більше