Корпорація Ralph Lauren відкрила перший магазин в Україні  - новини від ТРЦ Гулівер

Корпорація Ralph Lauren відкрила перший магазин в Україні

26 грудня на першому поверсі ТРЦ Gulliver, площею в 160 метрів, відкрився перший в Україні магазин американського бренду Polo Ralph Lauren. У першому магазині представлений асортимент останньої чоловічої та жіночої колекції бренду осінь-зима 18/19. Відкриття подібного масштабу - завжди знакова подія, важливий крок в українській індустрії моди і шопінгу.

В Україні колекція Polo Ralph Lauren представляє лінійку образів в традиційних кольорах: коричневому, чорному, синьому і оливковому. Концепція дизайну магазину розроблена експертами бренду Ralph Lauren відповідно до світових стандартів марки.
Жіноча колекція представлена в Україні базовими речами, денимом, трикотажем, верхнім одягом і аксесуарами, а також капсульною Новорічною колекцією в яскраво червоних кольорах.

Дизайн кожної моделі - це данина традиціям батьківського бренду, американської практичності і європейської елегантності.
Чоловіча колекція представлена стилем sport-casual: традиційні сорочки і футболки-поло, а також спортивні штани, світшоти, вельветові чінос крою слім і черевики-дербі. Втім, для тих, хто звик до комфортного елегантності, властивою виробам Polo Ralph Lauren, сподобаються лаконічні светри з V-подібним вирізом, місткі чоловічі тоути і аксесуари в класичному стилі.

Дизайн магазину втілює в собі історію і витонченість Polo Ralph Lauren - впізнавані риси, що стали для всього світу синонімами американського стилю. Атрибути різних видів спорту, вітрини у вигляді вінтажних скринь і еклектичне поєднання декоративних елементів - в естетиці магазинів відбивається філософія самого бренду: класичного, але розслабленого, з сучасним енергійним духом.

 


Ірина Круппа, генеральний директор ТРЦ Gulliver: «Сьогодні Polo Ralph Lauren - це культовий lifestyle-бренд. Він подобається тим, кому подобаються класичні casual-образи, спортивний і препп-стиль - помітні, демократичні, без натяку на екстравагантність. Ми вважаємо, що американський бренд повністю відповідає нашій аудиторії. І перший магазин просто приречений на загальну симпатію і популярність. Нам приємно, що свій перший магазин корпорація Ralph Lauren вирішила відкрити саме в Gulliver».

 

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше