Конкурс двійників Олі Полякової закінчився феєрверком нагород - новини від ТРЦ Гулівер

Конкурс двійників Олі Полякової закінчився феєрверком нагород

Десять тисяч від поп-діви дісталися юнакові з Одеси

Понеділок, 17 вересня, для найвідданіших шанувальників Суперблондинки видався не тільки яскравим і радісним, але повним нагород. У ТЦ «Гулівер» відбувся Всеукраїнський конкурс пародистів імені Олі Полякової, у фінал якого пройшли 11 найбільш яскравих учасників. Серед них були не тільки дівчата, а й хлопці, а також травесті діви, відомі своїми пародіями на Полякову в шоу-біз тусовці.

Не залишилися осторонь і діти, для яких конкурс став повною фарб і музики грою. Наймолодшій учасниці по імені Тіна всього чотири роки, але це не завадило їй прекрасно виступити перед журі, до складу якого увійшли Оля Полякова, режисер Олена Винярська і продюсер співачки Михайло Ясинський. За свій виступ дівчинка отримала звання «Міс Щирість».

Втім, щирості, таланту і куражу з надлишком вистачило і у інших учасників фіналу, які представляли гротеск-шоу, запальні танці, пісні і навіть акробатичні етюди. Все, що відбувається найкраще описує жарт вечора від Полякової: «Коли кури танцюють - пір'я і стрази летять".

У різних номінаціях, а кількість їх було дорівнює кількості учасників, перемогли самі іскрометні копії поп-діви: Діма Черніков, Ігор Мотін, Naomi Malone, Олена Штилик, Владислав Котул, Інна Пупач, Поліна Кравченко. Вони приїхали з різних міст України, об'єднані любов'ю до свого кумира.

Почесне звання «Королева ночі» і головний приз розміром в 10 тисяч гривень отримав юнак з Одеси, який сховав своє ім'я під псевдонімом Шпилька. Перемога далася йому нелегко: хлопець практично нічого не чує, тому розучувати пісню і танець йому довелося, будучи в нерівних умовах з іншими конкурсантами, відраховуючи такти по секундах і копіюючи артикуляцію улюбленої співачки. Проте, і костюм, і виступ були визнані журі і публікою найбільш близькими до оригіналу.

Оля Полякова була вражена всіма своїми копіями і пообіцяла, що конкурс обов'язково повториться в наступному році. За цей час співачка випустить ще більше хітів, щоб пародистам було чим зайнятися.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше