Колекція спідньої білизни Passionata осінь/зима 2018-19 - новини від ТРЦ Гулівер

Колекція спідньої білизни Passionata осінь/зима 2018-19

Бути спонтанною, не слідуючи маршрутам, досліджувати місто — світовий мегаполіс. Від світанку до заходу сонця залюбки шукати цікаві місця. Туманні дні і неонові ночі Лондона надихнули дизайнерів Passionata на створення осінньо-зимової колекції спідньої білизни. #Passionata #ChantalStore

Промені сонця — відблисками на обличчі. Яскраве світло торкається висотних «мозаїк» і створює тіні. У шорсткій красі міста особливий шарм, потрібто лише дозволити йому бути гідом і не боятися загубитися на незнайомих вулицях. Можна одягти яскравий образ, щоб відрізнятися від лондонців, які поспішають на роботу у стриманому дрес-коді, але стиль туманного Альбіону відгукнеться в деталях. Спідня білизна Graphic в чорному кольорі — це лаконічний крій, декорований лише смужками прозорого тюлю. У лінії представлені бюстгальтери, трусики різноманітних форм та боді. 

До полудня Лондон закохає в себе безповоротно. Fall in love в уявленні Passionata — це лінія спідньої білизни, що поєднує комплекти шоколадного і блакитного відтінків із мережива та тюлю з флористичною вишивкою. 

Навіть дівчата, які майстерно ховають свою жіночність за улюбленими маскулінними силуетами, не встоять перед спідньою білизною Cheeky, вона поєднує комфорт і кокетливу привабливість. Бездоганні бюстгальтери push-up, витончені балконетт, трусики стрінги і хіпстери — в «цукерковому» рожевому і відтінку деніму. Лінія Embrasse Moi в чорному, молочному і рожево-червоному представляє інтерпретації на тему мережива і геометричних мотивів. На деяких моделях бюстгальтерів — вишукана ажурна спинка. 

У колекції Lost in London не обійшлося без «Englishman in New York». Комплекти Brooklyn в чорному і червоному кольорах декоровані прозорими і мереживними деталями. На трусиках тюль переплетений з блискучими нитками, які створюють ефект сіточки. 

Лінія Georgia зібрала класичну палітру: молочний відтінок і незмінні фаворити — чорний і червоний. Спідня білизна заворожує мереживом і орнаментами. Ключова роль за ажурними бралеттами, які хочеться злегка показувати, а не ховати під одягом. Особливим придбанням також стануть мереживні комплекти з тонкою квітковою вишивкою White Nights, створені за ключовими трендами. 

Спідня білизна Gloria — це жіночність найвищої концентрації. Увагу приковують мереживні топи, пояси для панчіх і комплекти з прозорими вставками. Коли Лондон готується до ночі, він сяє неоном. Відтінки індиго і червоного відбиваються на асфальті і плутаються між підборів. Жінки, які вранці поспішали в офіс, ввечері фарбують губи улюбленою помадою, а на повіки наносять глітер. Мандрівники і ті, кому не спиться, зустрічаються на коктейль. А через кілька годин помаранчевий світанок перезапустить історію знову. 

Колекція Lost in London осінь/зима 2018-19 французького бренду Passionata сприяє природності, впевненості, а відтак, прийняттю себе! 


Passionata — красива білизна для сучасних дівчат і жінок на всі випадки життя. Колекції бренду є втіленням грайливої привабливості, дівочої зухвалості й  легкого еротизму. Нижня білизна Passionata — це оригінальний дизайн, якісні тканини і виразний французький смак, який притаманний кожній колекції.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше