CHERCHEZ LA FEMME - новини від ТРЦ Гулівер

CHERCHEZ LA FEMME

Колекція нижньої білизни Chantelle осінь/зима 2017-18

Приваблива жінка, яка впевнена у своїй красі – завжди в епіцентрі цікавих подій. Чи піднімається вона по кар’єрних сходах або відважилася на екстремальну прогулянку до гірських вершин, зважилася опанувати нові види мистецтва або майстерно полонити чоловіче серце – скільки б разів на день не змінювалися цілі та плани, одне залишається незмінним. З вишуканою нижньою білизною Chantelle її скрізь будуть супроводжувати вдача та захоплені компліменти.   

Щоб кожен день був наповнений впевненістю у своїй неперевершеності та комфортом, дизайнери французького бренду пропонують лінію Irresistible, до якої увійшла нижня білизна з гладких тканин із максимально м’якими краями. Бюстгальтери та трусики немов зливаються з тілом, повторюючи кожен рух, а чашки пуш-ап допоможуть відчути себе на висоті. Подібний ефект нададуть і моделі Babylone, прикрашені візерунками хвилястих ліній. Плавність малюнку гармонійна з чуттєвістю жіночої душі, а приємні тканини комплектів та боді – з ніжною шкірою.   

Бажаніше вечірньої прогулянки Єлисейськими Полями може бути тільки цілий день, проведений у нижній білизни Champs Elysees. Фактурні візерунки, поєднання тюля та вишивки, ажурні краї – комплектами приємно милуватися, як і однойменною паризькою вулицею. Ще сильніше в атмосферу французької неспішності занурюють моделі Luxembourg та Le Marai: плавні пройми, облягаючі бретелі, вишукані орнаменти, гармонійні кольори та багатий вибір фасонів – нижня білизна Chantelle дарує радісні відчуття і тілу, і душі.   

Незалежно від календарної дати, жінці хочеться бути прекрасною щодня. Бажання виконують бюстгальтери та трусики Everyday Lace, що поєднують лаконічність базової нижньої білизни та романтичність мереживних комплектів. 

Жінка, яка обирає нижню білизну Chantelle, підкорює обранця з першого погляду, але команда французького бренду надихає продовжувати його дивувати. Культову лінію Presage в цьому сезоні дизайнери забарвили у пристрасний полум’яно-червоний та розшили мереживами – все, щоб вогонь кохання палав, як ніколи.   

Чуттєві матеріали, чаруючі візерунки, звабливі кольори та фасони, що підкреслюють форми тіла – у нижній білизні Chantelle прекрасно все. Представлені моделі стануть невичерпним джерелом задоволення, а жінка у комплектах та боді від французького бренду – натхненням для всього світу та себе. 

Білизну ви можете знайти у магазині Chantal Store, який знаходиться на 2 поверсі нашого ТРЦ.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше