Відкриття виставки «Захист це…» фотографині Олени Пономарьової - новини від ТРЦ Гулівер

Відкриття виставки «Захист це…» фотографині Олени Пономарьової

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

З нагоди цього важливого свята на 2-му поверсі ТРЦ Gulliver відкривається виставка фотографині Олени Пономарьової.

Фотопроєкт створений з метою показати наскільки беззахисний малюк в перші моменти свого життя.
Безмежно важливо захищати його з усіх сторін, щоб в більш зрілому віці почути від нього наскільки радісним було його дитинство в безпечному колі найдорожчих людей.

«Бажаю кожному не просто розділити моє бачення робіт, а відчути власну асоціацію з кожним фото проєкту та отримати корисні інсайти".
Олена Пономарьова - провідний фотограф новонароджених України.
Сімейний фотограф українських знаменитостей і політиків.
Закінчила Київську Школу Фотографії, де з 2017 року викладає курс «Фотозйомка новонароджених». Засновниця спеціалізованої фотостудії.

Запрошуємо усіх охочих доторкнутися до мистецтва, через призму фото відчути важливість і усю красу родинної любові та дитинства.

Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок Більше