Виграй один з трьох iPhone 11 Pro! - події | ТРЦ Гулівер

Виграй один з трьох iPhone 11 Pro!

Любиш Гулівер? Люби й Айфон у подарунок отримувати!

Gulliver та ELDORADO приготували особливі сюрпризи для любителів шопінгу — і це три новеньких iPhone 11 Pro!

Сьогодні ти шопишся в Гулівері, а вже завтра станеш власником найбажанішого девайсу у світі. 

iPhone 11 Pro — це революційна система трьох камер — набагато більше можливостей і незмінна простота у використанні. 

Максимальна область зображення тепер в чотири рази більше. Гарний знімок можна отримати практично в темряві, якість відео перевершує всі очікування, а редагувати його можна тими ж інструментами, якими ти користуєшся для обробки фото. Тепер ти будеш знімати як професіонал.

Кут огляду ще більше: система камер iPhone 11 Pro підтримує вражаючий 4-кратний оптичний зум — для максимального наближення на телефотокамері до максимального віддалення на надширококутній камері.

iPhone 11 Pro знімає чудові відео — плавні, реалістичні й чудово деталізовані. Потужний потенціал процесора дозволяє отримати відео 4K з частотою 60 кадрів/с, розширеним динамічним діапазоном і кінематографічною стабілізацією. А нові інструменти редагування і можливість збільшити область зображення в чотири рази допоможуть в реалізації твоїх ідей.

Найяскравіший у світі дисплей, нова батарея, що збільшує час користування телефоном до 4-х годин, та новітній надпотужний процесор, що випереджає конкурентів на декілька років вперед — хіба можна бажати чогось більшого?

Дивись більш детальну інформацію про подарунок за цим посиланням, а ми розповімо, як його виграти у ТРЦ Gulliver.

Хочеш стати власником одного з трьох iPhone 11 Pro? Тоді:

1. Роби покупки в ТРЦ Gulliver з 1 липня по 8 серпня 2020 року.
2. Реєструй чеки загальною сумою від 1000 грн* у день покупки. Стійка реєстрації знаходиться у центральному атріумі. Пам'ятай, що кожна 1000 гривень — це додатковий шанс виграти один з понад 3000 призів від ТРЦ Gulliver та головний приз — один з трьох iPhone 11 PRO!
3. Приходь на розіграш 8 серпня о 18:00 та не забудь взяти з собою паспорт.

У цей день на тебе чекатимуть святкові знижки, безліч призів та безліч інших сюрпризів.

*Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго дня» та кафе у зоні фуд-корту.

Обмеження щодо участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон і їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

Офіційні правила акції можна звантажити тут.

Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже! Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже! Вигравай ЕЛЕКТРОСАМОКАТ та інші призи від Gulliver Bowling Вигравай ЕЛЕКТРОСАМОКАТ та інші призи від Gulliver Bowling Справжнє зіркове свято у Gulliver! Справжнє зіркове свято у Gulliver! Більше