Виграй один з трьох iPhone 11 Pro! - події | ТРЦ Гулівер

Виграй один з трьох iPhone 11 Pro!

Любиш Гулівер? Люби й Айфон у подарунок отримувати!

Gulliver та ELDORADO приготували особливі сюрпризи для любителів шопінгу — і це три новеньких iPhone 11 Pro!

Сьогодні ти шопишся в Гулівері, а вже завтра станеш власником найбажанішого девайсу у світі. 

iPhone 11 Pro — це революційна система трьох камер — набагато більше можливостей і незмінна простота у використанні. 

Максимальна область зображення тепер в чотири рази більше. Гарний знімок можна отримати практично в темряві, якість відео перевершує всі очікування, а редагувати його можна тими ж інструментами, якими ти користуєшся для обробки фото. Тепер ти будеш знімати як професіонал.

Кут огляду ще більше: система камер iPhone 11 Pro підтримує вражаючий 4-кратний оптичний зум — для максимального наближення на телефотокамері до максимального віддалення на надширококутній камері.

iPhone 11 Pro знімає чудові відео — плавні, реалістичні й чудово деталізовані. Потужний потенціал процесора дозволяє отримати відео 4K з частотою 60 кадрів/с, розширеним динамічним діапазоном і кінематографічною стабілізацією. А нові інструменти редагування і можливість збільшити область зображення в чотири рази допоможуть в реалізації твоїх ідей.

Найяскравіший у світі дисплей, нова батарея, що збільшує час користування телефоном до 4-х годин, та новітній надпотужний процесор, що випереджає конкурентів на декілька років вперед — хіба можна бажати чогось більшого?

Дивись більш детальну інформацію про подарунок за цим посиланням, а ми розповімо, як його виграти у ТРЦ Gulliver.

Хочеш стати власником одного з трьох iPhone 11 Pro? Тоді:

1. Роби покупки в ТРЦ Gulliver з 1 липня по 8 серпня 2020 року.
2. Реєструй чеки загальною сумою від 1000 грн* у день покупки. Стійка реєстрації знаходиться у центральному атріумі. Пам'ятай, що кожна 1000 гривень — це додатковий шанс виграти один з понад 3000 призів від ТРЦ Gulliver та головний приз — один з трьох iPhone 11 PRO!
3. Приходь на розіграш 8 серпня о 18:00 та не забудь взяти з собою паспорт.

У цей день на тебе чекатимуть святкові знижки, безліч призів та безліч інших сюрпризів.

*Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго дня» та кафе у зоні фуд-корту.

Обмеження щодо участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон і їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

Офіційні правила акції можна звантажити тут.

Запрошуємо вас на старт відкриття сезону «Площа зірок 2021» 10 березня! Запрошуємо вас на старт відкриття сезону «Площа зірок 2021» 10 березня! Будьте в АРТI разом з Музей Ханенків Будьте в АРТI разом з Музей Ханенків Даруємо 250 000 грн на шопінг з VISA! Даруємо 250 000 грн на шопінг з VISA! Більше