Виграй Peugeot 2008, подорож у Дубаї  або грошовий сертифікат на покупку в Ельдорадо! - події | ТРЦ Гулівер

Виграй Peugeot 2008, подорож у Дубаї або грошовий сертифікат на покупку в Ельдорадо!

Вирушай на шопінг в ТРЦ Gulliver з 7.06 по 24.07 і отримай можливість виграти один з цінних призів: автомобіль Peugeot 2008, одну з 3 подорожей у Дубаї на двох або один з 5 сертифікатів номіналом 20 000 грн в магазин Ельдорадо.

Як?

Простіше простого! Займайся улюбленим заняттям, шопінгом у Gulliver і обов'язково реєструй чеки на стійці реєстрації в день покупки.

Для участі необхідно:

1. Зробити покупки в ТРЦ Gulliver з 7 червня по 24 липня 2021 року.

2. Зареєструвати чеки на загальну суму від 1500 грн * в день покупки. Пам'ятай, чим більше зареєстрованих чеків - тим більше додаткових шансів виграти один з бажаних призів.

3. Приходь на розіграш 24 липня о 18:00 і не забудь взяти з собою паспорт, картку учасника і зареєстрований чек.

У цей день тебе чекатимуть святкові знижки та безліч сюрпризів!

Читай Офіційні умови акції, адже від цього залежить твоя перемога!

Деталі за телефоном 098 555 5509 або на стійці реєстрації.

 

* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго дня» і кафе в зоні фуд-корти.

* Обмеження участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон і їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

 

UArt Media Fest Світло в кожному UArt Media Fest Світло в кожному Розмова «Домашнє насильство (не) помітне» від ведучих шоу ебаут та психологині Оксани Самойлюк Розмова «Домашнє насильство (не) помітне» від ведучих шоу ебаут та психологині Оксани Самойлюк Тераса Talk "Розмови про дівоче" Тераса Talk "Розмови про дівоче" Більше