Виграй Peugeot 2008, подорож у Дубаї  або грошовий сертифікат на покупку в Ельдорадо! - події | ТРЦ Гулівер

Виграй Peugeot 2008, подорож у Дубаї або грошовий сертифікат на покупку в Ельдорадо!

Вирушай на шопінг в ТРЦ Gulliver з 7.06 по 24.07 і отримай можливість виграти один з цінних призів: автомобіль Peugeot 2008, одну з 3 подорожей у Дубаї на двох або один з 5 сертифікатів номіналом 20 000 грн в магазин Ельдорадо.

Як?

Простіше простого! Займайся улюбленим заняттям, шопінгом у Gulliver і обов'язково реєструй чеки на стійці реєстрації в день покупки.

Для участі необхідно:

1. Зробити покупки в ТРЦ Gulliver з 7 червня по 24 липня 2021 року.

2. Зареєструвати чеки на загальну суму від 1500 грн * в день покупки. Пам'ятай, чим більше зареєстрованих чеків - тим більше додаткових шансів виграти один з бажаних призів.

3. Приходь на розіграш 24 липня о 18:00 і не забудь взяти з собою паспорт, картку учасника і зареєстрований чек.

У цей день тебе чекатимуть святкові знижки та безліч сюрпризів!

Читай Офіційні умови акції, адже від цього залежить твоя перемога!

Деталі за телефоном 098 555 5509 або на стійці реєстрації.

 

* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго дня» і кафе в зоні фуд-корти.

* Обмеження участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон і їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

 

Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Більше