Public talk

Public talk "Діалог на рівних"

Цікаві зустрічі з відомими особистостями від ОСВІТНЬОГО ХАБУ МІСТА КИЄВА. Маєте бажання зустрітись із Відомими Людьми та задати їм своє питання або попросити поради особисто?

Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного та ТРЦ «GULLIVER» надає вам таку можливість – приходь до Public talk "Діалог на рівних" на цікаві зустрічі з відомими особистостями!

19 серпня 2019 року о 18:30 на літній терасі в ТРЦ «GULLIVER» ви маєте можливість поспілкуватись «на відстані витягнутої руки» та отримати пряму відповідь або пораду саме на ваше запитання від Володимира Співаковського - відомого експерта в сфері освіти, президента Міжнародної корпорації «Гранд», письменника, засновника першої в Україні приватної школи, двічі рекордсмена Книги Рекордів Гіннеса.

Для цього вам потрібно лише:

  • Перейти за посиланням: https://forms.gle/LkKLpe65nMKbHJfQ9,

  • Надіслати своє запитання, яке ви хочете задати

  • Прийти на зустріч та поспілкуватися особисто із Володимиром Співаковським.

Безкоштовно! Все залежить лише від цікавості вашого запитання!

Перевага буде надаватись запитанням:

  • про освіту (будь-який аспект)

  • оригінальність запитання

  • актуальність та цікавість вашого запитання широкому загалу.

Спілкуйтесь із Відомими людьми особисто!

Космічний мурал на висоті пташиного польоту Космічний мурал на висоті пташиного польоту  Запрошуємо вас на відкриття зірки українській співачці, телеведучій, продюсерці та народній артистці України – Ната́лії Могиле́вській Запрошуємо вас на відкриття зірки українській співачці, телеведучій, продюсерці та народній артистці України – Ната́лії Могиле́вській Не пропусти автограф-сесію з олімпійським чемпіоном Жаном Беленюком у ТРЦ Gulliver! Не пропусти автограф-сесію з олімпійським чемпіоном Жаном Беленюком у ТРЦ Gulliver! Більше