Презентація проекту «Видатні Українці» - події | ТРЦ Гулівер

Презентація проекту «Видатні Українці»

Запрошуємо вас 25 січня 2019 року о 18.00 на презентацію проекту «Видатні Українці».

На проекті буде презентовано книгу «В.В. Лобановський.Наука перемагати» -відомого українського мандрівника, письменника, заслуженого журналіста України та засновника Національного Реєстру Рекордів України - Валентина Щербачева .

«Видатні українці» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної історії, культури, мистецтва, науки, спорту. Ми розповідаємо про видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі.

Серед запрошених чимало відомих в минулому футболістів, які знали особисто Великого Лобановського: Іван Яремчук, Юрій Дмитрулін, Владислав Ващук, Олександр Шовковський, Василь Кардаш ,Вадим Евтушенко, Анатолій Шепель.

З ініціативи та організації: Видавничого дому «Саміт – Книга» та його керівника – Івана Степуріна, координатора проекту та автора книги – Валентина Щербачева, ГО «Спільна Перемога» та її керівника – Володимира Бульби, БКФ «Gulliver», модератора та ведучого – Олександра Соколинського.

За підтримки: Міністерства молоді та спорту України , Міністерства Інформаційної політики України , українського бренду «Ukraine now», Національного українського інформаційного агенства «Укрінформ»

За партнерства: компанії «Amway Ukraine» , компанії «Sokol Jewellery» та її керівника Алли Сокол, Першої Української Сувенірної Компанії та її керівника – Максима Коробки, компанії «Happy Fest», журналу «Event Україна», Scherbachev TV, громадського та спортивного діяча - Микити Дмитруліна.


Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл.Спортивна, 1а (перший поверх Атріум ТРЦ Gulliver)

Акредитація за телефоном :

+380676905302 або +30954251317

Та адресою:

t.atadzhanova@gullivercenter.com

m.protopish@gullivercenter.com

Акредитація обов’язкова!

Справжнє зіркове свято у Gulliver! Справжнє зіркове свято у Gulliver! Продовжуємо поповнювати нашу Площу Зірок новими визначними іменами Продовжуємо поповнювати нашу Площу Зірок новими визначними іменами Фінал Євро 2020 на найбільших екранах Gulliver! Фінал Євро 2020 на найбільших екранах Gulliver! Більше