Презентація проекту «Видатні Українці» - події | ТРЦ Гулівер

Презентація проекту «Видатні Українці»

На проекті буде презентовано книгу «В.В. Лобановський.Наука перемагати» -відомого українського мандрівника, письменника, заслуженого журналіста України та засновника Національного Реєстру Рекордів України - Валентина Щербачева .

«Видатні українці» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної історії, культури, мистецтва, науки, спорту. Ми розповідаємо про видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі.

Серед запрошених чимало відомих в минулому футболістів, які знали особисто Великого Лобановського: Іван Яремчук, Юрій Дмитрулін, Владислав Ващук, Олександр Шовковський, Василь Кардаш ,Вадим Евтушенко, Анатолій Шепель.

З ініціативи та організації: Видавничого дому «Саміт – Книга» та його керівника – Івана Степуріна, координатора проекту та автора книги – Валентина Щербачева, ГО «Спільна Перемога» та її керівника – Володимира Бульби, БКФ «Gulliver», модератора та ведучого – Олександра Соколинського.

За підтримки: Міністерства молоді та спорту України , Міністерства Інформаційної політики України , українського бренду «Ukraine now», Національного українського інформаційного агенства «Укрінформ»

За партнерства: компанії «Amway Ukraine» , компанії «Sokol Jewellery» та її керівника Алли Сокол, Першої Української Сувенірної Компанії та її керівника – Максима Коробки, компанії «Happy Fest», журналу «Event Україна», Scherbachev TV, громадського та спортивного діяча - Микити Дмитруліна.


Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл.Спортивна, 1а (перший поверх Атріум ТРЦ Gulliver)

Акредитація за телефоном :

+380676905302 або +30954251317

Та адресою:

t.atadzhanova@gullivercenter.com

m.protopish@gullivercenter.com

Акредитація обов’язкова!

Лекція "Трендові жіночі аксесуари родини Косачів" Лекція "Трендові жіночі аксесуари родини Косачів" Лекція "Гроші люблять, щоб їх рахували, а числівники – щоб їх вивчали. Вимова, відмінювання та узгодження числівників." Лекція "Гроші люблять, щоб їх рахували, а числівники – щоб їх вивчали. Вимова, відмінювання та узгодження числівників." Лекція "Мовні покручі. Про позитивні та негативні аспекти вживання суржику. Виправляємо суржик в сучасних українських піснях." Лекція "Мовні покручі. Про позитивні та негативні аспекти вживання суржику. Виправляємо суржик в сучасних українських піснях." Більше