22 жовтня о 13.00 відбудеться відкриття зірок українських спортсменів: Іллі Кваши (пловець), Ольги Саладухи (легкоатлетка) та Леоніда Буряка (футбол). - події | ТРЦ Гулівер

22 жовтня о 13.00 відбудеться відкриття зірок українських спортсменів: Іллі Кваши (пловець), Ольги Саладухи (легкоатлетка) та Леоніда Буряка (футбол).

Закладення зірок відбудеться на «Площі зірок» за адресою пл.Спортивна, 1А

На відкритті будуть присутні:

Ольга Саладуха - українська легкоатлетка, заслужений майстер спорту України. Чемпіонка світу 2011 року, чемпіонка Європи 2010 року. Тричі отримувала золоту медаль на чемпіонатах Європи - в 2010 році в Барселоні, в 2012 році в Гельсінкі і в 2014 році в Цюріху. Багаторазова чемпіонка України.

Ілля Кваша - український стрибун у воду, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 2008 року, семиразовий чемпіон Європи. Майстер спорту України міжнародного класу. Ілля - один з найтитулованіших плавців сучасної України. Багаторазовий чемпіон країни, призер Олімпіади, чемпіон і призер Європейських чемпіонатів.

Леонід Буряк - радянський і український футболіст, тренер. У минулому півзахисник київського «Динамо» і збірної СРСР, головний тренер збірної України в 2002-2003 рр. Заслужений майстер спорту СРСР (1975). Заслужений тренер України (1996). Легендарний спортсмен, один з кращих півзахисників радянського і українського футболу. Одинадцять років Леонід Буряк захищав честь збірної команди СРСР, провів п'ятдесят і три матчі, забив вісім голів. 

Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту Зустрічаємо літній сезон з зірковими гостями! Зустрічаємо літній сезон з зірковими гостями! Більше