22 жовтня о 13.00 відбудеться відкриття зірок українських спортсменів: Іллі Кваши (пловець), Ольги Саладухи (легкоатлетка) та Леоніда Буряка (футбол). - події | ТРЦ Гулівер

22 жовтня о 13.00 відбудеться відкриття зірок українських спортсменів: Іллі Кваши (пловець), Ольги Саладухи (легкоатлетка) та Леоніда Буряка (футбол).

Закладення зірок відбудеться на «Площі зірок» за адресою пл.Спортивна, 1А

На відкритті будуть присутні:

Ольга Саладуха - українська легкоатлетка, заслужений майстер спорту України. Чемпіонка світу 2011 року, чемпіонка Європи 2010 року. Тричі отримувала золоту медаль на чемпіонатах Європи - в 2010 році в Барселоні, в 2012 році в Гельсінкі і в 2014 році в Цюріху. Багаторазова чемпіонка України.

Ілля Кваша - український стрибун у воду, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 2008 року, семиразовий чемпіон Європи. Майстер спорту України міжнародного класу. Ілля - один з найтитулованіших плавців сучасної України. Багаторазовий чемпіон країни, призер Олімпіади, чемпіон і призер Європейських чемпіонатів.

Леонід Буряк - радянський і український футболіст, тренер. У минулому півзахисник київського «Динамо» і збірної СРСР, головний тренер збірної України в 2002-2003 рр. Заслужений майстер спорту СРСР (1975). Заслужений тренер України (1996). Легендарний спортсмен, один з кращих півзахисників радянського і українського футболу. Одинадцять років Леонід Буряк захищав честь збірної команди СРСР, провів п'ятдесят і три матчі, забив вісім голів. 

Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Більше