Nike організовує відкриту зустріч з Еліною Світоліной в Києві - події | ТРЦ Гулівер

Nike організовує відкриту зустріч з Еліною Світоліной в Києві

Цієї п'ятниці, 9 листопада, всі бажаючі можуть поспілкуватися з Еліною, отримати автограф або фото на пам'ять. Захід пройде в головному холі ТРЦ «Гулівер» (г. Киев, площа Спортивна, 1а) з 18:30 до 20:00. Еліна поділиться своїми емоціями від чудової перемоги на головному турнірі року, розповість про свої плани на майбутнє і відповість на питання гостей.

Нагадаємо, в кінці жовтня Еліна Світоліна перша з українок виграла Підсумковий турнір WTA в Сінгапурі і піднялася на четверту сходинку світового рейтингу. Таким чином, спортсменка вже другий рік закінчує сезон в топ десятці WTA, чого жоден з українських тенісистів раніше не досягав.

Відкриття зірок українським спортсменам: Олені Юрковській, Максиму Крипаку, Віктору Смирнову Відкриття зірок українським спортсменам: Олені Юрковській, Максиму Крипаку, Віктору Смирнову Завітай на страшенно гуліверні розваги в ТРЦ Gulliver Завітай на страшенно гуліверні розваги в ТРЦ Gulliver Легендарна сімейка Адамсів повертається в Gulliver! Легендарна сімейка Адамсів повертається в Gulliver! Більше