Gulliver і Музей Івана Гончара оголошують Museum Selfie Day - події | ТРЦ Гулівер

Gulliver і Музей Івана Гончара оголошують Museum Selfie Day

Коли? 16 січня Музей Івана Гончара традиційно приєднується до міжнародної акції Museum Selfie Day. Започаткувала день селфі Мар Діксон (ініціаторка культурних проектів та музейний консультант). З 2014 року цей флешмоб крокує світом, і вже вп’яте відбувається в Україні.

Що? Цього року Музей Івана Гончара та ТРЦ «Гулівер» створили міні-музей з реплік музейних експонатів та реквізиту у атріумі торгівельного центру (Спортивна площа, 1a). Кожен гість матиме можливість зробити пам’ятне селфі. У кадрі репліки святкових головних уборів з різних областей України, коза з колядницької ватаги, різдвяні зірки та свитки, створені за зразком музейних експонатів, люб’язно надані «Зерно».

А також протягом дня музейні співробітники розповідатимуть про традиційну культуру та відповідатимуть на питання про святкові головні убори  кінця ХІХ ст.

Простір прикрашений величезними копіями давніх світлин з мистецького історико-етнографічного альбому Івана Гочара «Україна та Українці».

Умови участі: треба зробити селфі та розмістити ваші фото у Facebook, Instagram або Twitter з хештегами #MuseumSelfie #IvanHoncharMuseum та #gullivercenter. Позначайте локацію, тегайте Музей Івана Гончара та Гулівер. Серед учасників буде розіграно набір із 32 листівок з давніми світлинами з фондів музею.

Мистецтво оточує нас кожен день, створюйте спогади та фото!

KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Більше