ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Космічні екскурсії в Gulliver!

ТРЦ Gulliver оголошує місяць космосу в Києві!
Вперше в Україні легендарна космічна виставка Kids on the Moon!

ЩО ЦЕ?
Це подорож у світ відкриття космосу у форматі виставки, де діти з захопленням можуть побачити і навіть протестувати на собі найцікавіші моменти з життя космонавтів. Захід працює як екскурсія, де можна грати, подорожувати космічним шатлом до нових зірок, роздивлятись фото або переглядати кіно про історію космічних пригод, з часів програми «Аполлон» і до наших днів. Астронавти-аніматори допоможуть дітям перевтілитися на справжніх космонавтів — відповідний костюм знайдеться для кожного! Экспозиція та костюми розраховані на дітлахів 5-12 років.


Мета проекту — показати фантастичну подорож людства в дослідженні космосу, а також привернути увагу дітей та дорослих до веселого та педагогічного шляху поглиблення знань про космос.

КОЛИ?
Виставка працює кожного дня з 21 травня по 17 червня, екскурсії проводяться один раз на годину:
 -будні: з 14:00 до 20:00 (останній сеанс починається о 19:00)
 -вихідні: з 12:00 до 18:00 (останній сеанс починається о 17:00)

ДЕ?
У центральному атріумі ТРЦ Gulliver на 1 поверсі. Наша адреса: пл. Спортивна, 1а 

ЯК ПОТРАПИТИ?
Екскурсія безкоштовна! Єдине, що потрібно — зареєструвати дитину (або групу до 20 дітей) за посиланням: http://bit.ly/2YddrPM 
У формі реєстрації обирайте потрібну дату та час, оберіть кількість відвідувачів та залиште ваш телефон! І це все!) За декілька хвилин адміністратор зателефонує вам для підтвердження бронювання.
Якщо у вас є запитання або ви хочете внести зміни у бронювання, телефонуйте +380637595585.
Космічний адміністратор приймає дзвінки кожен день з 11:00 до 19:00

Вперед назустріч космічним пригодам разом з Gulliver!

Космічні екскурсії в Gulliver! image-0 Космічні екскурсії в Gulliver! image-1 Космічні екскурсії в Gulliver! image-2 Космічні екскурсії в Gulliver! image-3 Космічні екскурсії в Gulliver! image-4 Космічні екскурсії в Gulliver! image-5 Космічні екскурсії в Gulliver! image-6