Космічні екскурсії в Gulliver! - події | ТРЦ Гулівер

Космічні екскурсії в Gulliver!

ТРЦ Gulliver оголошує місяць космосу в Києві!
Вперше в Україні легендарна космічна виставка Kids on the Moon!
ЩО ЦЕ?
Це подорож у світ відкриття космосу у форматі виставки, де діти з захопленням можуть побачити і навіть протестувати на собі найцікавіші моменти з життя космонавтів. Захід працює як екскурсія, де можна грати, подорожувати космічним шатлом до нових зірок, роздивлятись фото або переглядати кіно про історію космічних пригод, з часів програми «Аполлон» і до наших днів. Астронавти-аніматори допоможуть дітям перевтілитися на справжніх космонавтів — відповідний костюм знайдеться для кожного! Экспозиція та костюми розраховані на дітлахів 5-12 років.
Мета проекту — показати фантастичну подорож людства в дослідженні космосу, а також привернути увагу дітей та дорослих до веселого та педагогічного шляху поглиблення знань про космос.
КОЛИ?
Виставка працює кожного дня з 21 травня по 17 червня, екскурсії проводяться один раз на годину:
 -будні: з 14:00 до 20:00 (останній сеанс починається о 19:00)
 -вихідні: з 12:00 до 18:00 (останній сеанс починається о 17:00)
ДЕ?
У центральному атріумі ТРЦ Gulliver на 1 поверсі. Наша адреса: пл. Спортивна, 1а 
ЯК ПОТРАПИТИ?
Ми отримали тисячі дзвінків, реєстрацій, а у перший день роботи екскурсії — сотні щасливих посмішок дітей та їхніх батьків. Це безцінно, повірте. 
Вчора реєстрацію було зупинено, всі місця розібрані. 
Ми відкриваємо wish-list, список тик, хто не встиг, але дуже сильно хоче :) 
Потрапити у нього можна за телефоном +38 (063) 75-95-585, адміністратор космічної станції Gulliver приймає дзвінки кожен день з 11:00 до 19:00.

Але це не все!
Більшу частину експозиції всі відвідувачі нашого ТРЦ можуть подивитись у вільному доступі. 
Фотозона, моделі зірок та планет, космічних шаттлів та кораблів та інші експонати чекають на вас у центральному атріумі с 10:00 до 22:00.
Там же, на стійці реєстрації, можна потрапити у віш-ліст, залишивши контакти космооператору.
Не пропустіть подію міжгалактичного масштабу!

Відкриття зірки гурту THE HARDKISS на Площі Зірок! Відкриття зірки гурту THE HARDKISS на Площі Зірок! Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту Більше