Готуємося до літа корисно: бліц-лекції про харчування і спорт у ТРЦ Gulliver - події | ТРЦ Гулівер

Готуємося до літа корисно: бліц-лекції про харчування і спорт у ТРЦ Gulliver

18 травня о 18:30 відбудеться серія лекцій про харчування і спорт «Готуємося до літа корисно», організована спільно з лікарями та експертами медичного центру «Лелека». Вхід безоплатний за умови попередньої реєстрації. Лекція відбудеться на 4-му поверсі ТРЦ у просторі лекторію. 

З 18:30 до 19:00 лікар ендокринолог-дієтолог Анастасія Соколова розповість, як підготувати себе до літнього сезону в контексті правильного харчування. Зокрема, як збалансувати своє харчування, на що звернути увагу у весняно-літній період, як часто можна вживати фаст-фуд і чи варто від нього відмовитись повністю. 
 
Вже о 19:10 фізичний реабілітолог, фітнес-тренер Анастасія Лобова проведе лекцію на тему «Як спорт впливає на якість життя?». Спікерка порадить, який спорт вибрати для схуднення, як правильно підібрати заклад для тренувань та розвіє головні міфи у підготовці до літнього сезону. 

Після кожної бліц-лекції запланована серія запитання-відповіді. Лекції відбудуться у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням.

Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. 

Бронювати місце
Тераса Talk зустріч зі Schmalgauzen Тераса Talk зустріч зі Schmalgauzen Тераса Talk про TikTok Тераса Talk про TikTok KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ Більше