Зимовий SALE в O bag - новини від ТРЦ Гулівер

Зимовий SALE в O bag

Зимовий SALE в O bag - це відмінна можливість переодягнути свою улюблену сумку, підібрати до неї додаткові сезонні аксесуари, кардинально змінити свій комплект. Підкладки, ручки, манжети і фліпи, ремені через плече та інші змінні елементи - всього більше 500 моделей зі спеціальним значком SALE зібрані в фірмових магазинах та на сайті O bag. Серед них - трендове штучне хутро, вельвет, клітинка тартан і варена шерсть. І тільки тобі обирати, як буде виглядати твоя O bag в новому сезоні!
Тепер, обираючи товари з категорії SALE, ти отримуєш додаткову економію:

-10% при покупці 2х одиниць;

-15% при покупці 3х одиниць;

-20% при покупці 4х і більше одиниць
Додаткова знижка поширюється тільки на моделі, представлені в категорії SALE на сайті obag.ua, а також на товари зі спеціальними цінниками в фірмових O bag stores. Додаткова знижка на акційні позиції в чеку буде автоматично відніматися від вартості при скануванні товарів на касі.
Спеціальна пропозиція діє з 24 січня по 28 лютого 2019 року за умови наявності товарів, представлених в категорії SALE в магазинах або на сайті бренду.

100 000 грн на прикраси 100 000 грн на прикраси Дивовижна аура блиску та краси чекає на тебе в магазинах SRIBNA KRAINA Дивовижна аура блиску та краси чекає на тебе в магазинах SRIBNA KRAINA ЦЕ ТВОЯ ВЕСНА! КВІТНИ ЯСКРАВО!  ЦЕ ТВОЯ ВЕСНА! КВІТНИ ЯСКРАВО! Більше