Зимовий SALE в O bag - новини від ТРЦ Гулівер

Зимовий SALE в O bag

Зимовий SALE в O bag - це відмінна можливість переодягнути свою улюблену сумку, підібрати до неї додаткові сезонні аксесуари, кардинально змінити свій комплект. Підкладки, ручки, манжети і фліпи, ремені через плече та інші змінні елементи - всього більше 500 моделей зі спеціальним значком SALE зібрані в фірмових магазинах та на сайті O bag. Серед них - трендове штучне хутро, вельвет, клітинка тартан і варена шерсть. І тільки тобі обирати, як буде виглядати твоя O bag в новому сезоні!
Тепер, обираючи товари з категорії SALE, ти отримуєш додаткову економію:

-10% при покупці 2х одиниць;

-15% при покупці 3х одиниць;

-20% при покупці 4х і більше одиниць
Додаткова знижка поширюється тільки на моделі, представлені в категорії SALE на сайті obag.ua, а також на товари зі спеціальними цінниками в фірмових O bag stores. Додаткова знижка на акційні позиції в чеку буде автоматично відніматися від вартості при скануванні товарів на касі.
Спеціальна пропозиція діє з 24 січня по 28 лютого 2019 року за умови наявності товарів, представлених в категорії SALE в магазинах або на сайті бренду.

Хочете сказати «дякую» автору? П'ять зірок і репост будуть найкращою подякою.

Спеціальна пропозиція до Black Friday (Чорної П'ятниці) Спеціальна пропозиція до Black Friday (Чорної П'ятниці)  Gulliver   24.11.2020   15   1 хвилина -30% НА ВСЮ КОСМЕТИКУ В INGLOT! -30% НА ВСЮ КОСМЕТИКУ В INGLOT!  Gulliver   24.11.2020   14   1 хвилина -30% на все протягом 5 днів! Ще більше шопінгу разом зі SPRINGFIELD! -30% на все протягом 5 днів! Ще більше шопінгу разом зі SPRINGFIELD!  Gulliver   24.11.2020   16   1 хвилина Більше