До дня народження — тільки діаманти! - новини від ТРЦ Гулівер

До дня народження — тільки діаманти!

Вже 24 роки Ювелірний Дім ZARINA сповнює життя поціновувачів прикрас діамантовим блиском. Ми мріємо зробити Україну — країною щасливих жінок та впевнено йдемо до своєї мети. Вже 24 роки ми створюємо прикраси, які допомагають українкам розкривати свою унікальність та говорити про свою цінність.

З 9 вересня до 2 жовтня купуйте в бутику ZARINA та на сайті zarina.ua вибраний асортимент прикрас із діамантами зі знижкою 24%! 

Святкуйте день народження першого діамантового бренду України з вишуканим сяйвом!
 
 
*Акція діє з 9 вересня по 2 жовтня 2022 року включно в мережі бутиків Ювелірного Дому ZARINA та на сайті zarina.ua для всіх клієнтів, які хочуть здійснити покупку виробів за обраним сегментом в зазначені терміни.
 
**Під знижкою маються на увазі знижки до 24% від вартості прикрас, що знаходяться в акційному сегменті та представлені в мережі бутиків Ювелірного Дому ZARINA або інтернет-магазині zarina.ua . 
 
Бонуси за програмою cashback накопичуються та ними можна розрахуватись за товар, що знаходиться в акційному сегменті.
 
На товари з акційного сегменту не розповсюджуються знижки за картою клієнта, знижка до дня народження клієнта, знижки за іншими дисконтними програмами (подарункові сертифікати, заставні сертифікати, промокоди, флаєри по колабораціях, 1+1=3, ПриватБанк «Оплата частинами», розстрочка платежу та ін).

Знижка 30% до дня батька у BROCARD Знижка 30% до дня батька у BROCARD 10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024. 10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024. Міжсезонний розпродаж у MEGASPORT! Міжсезонний розпродаж у MEGASPORT! Більше