До дня народження — тільки діаманти! - новини від ТРЦ Гулівер

До дня народження — тільки діаманти!

Вже 24 роки Ювелірний Дім ZARINA сповнює життя поціновувачів прикрас діамантовим блиском. Ми мріємо зробити Україну — країною щасливих жінок та впевнено йдемо до своєї мети. Вже 24 роки ми створюємо прикраси, які допомагають українкам розкривати свою унікальність та говорити про свою цінність.

З 9 вересня до 2 жовтня купуйте в бутику ZARINA та на сайті zarina.ua вибраний асортимент прикрас із діамантами зі знижкою 24%! 

Святкуйте день народження першого діамантового бренду України з вишуканим сяйвом!
 
 
*Акція діє з 9 вересня по 2 жовтня 2022 року включно в мережі бутиків Ювелірного Дому ZARINA та на сайті zarina.ua для всіх клієнтів, які хочуть здійснити покупку виробів за обраним сегментом в зазначені терміни.
 
**Під знижкою маються на увазі знижки до 24% від вартості прикрас, що знаходяться в акційному сегменті та представлені в мережі бутиків Ювелірного Дому ZARINA або інтернет-магазині zarina.ua . 
 
Бонуси за програмою cashback накопичуються та ними можна розрахуватись за товар, що знаходиться в акційному сегменті.
 
На товари з акційного сегменту не розповсюджуються знижки за картою клієнта, знижка до дня народження клієнта, знижки за іншими дисконтними програмами (подарункові сертифікати, заставні сертифікати, промокоди, флаєри по колабораціях, 1+1=3, ПриватБанк «Оплата частинами», розстрочка платежу та ін).

До Дня народження ТРЦ Gulliver дарує десять смартфонів iPhone 14 та прикраси від TOUS До Дня народження ТРЦ Gulliver дарує десять смартфонів iPhone 14 та прикраси від TOUS Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Більше