Плани на літо. Жіночі еспадрільї і сандалі в мультибренді Fabs. - news from SEC Gulliver

Плани на літо. Жіночі еспадрільї і сандалі в мультибренді Fabs.

До літа готові! - Доповідає мультибренд Fabs, представляючи колекцію відкритого жіночого взуття. Розслаблені еспадрільї, ко

До літа готові! - Доповідає мультибренд Fabs, представляючи колекцію відкритого жіночого взуття. Розслаблені еспадрільї, комфортні сандалі на пласкій підошві і босоніжки на підборах і танкетці впевнено зайняли позиції найактуальнішого і найстильнішого взуття літа в гардеробі фешіоністас. У фокусі - моделі з колекцій італійських марок Officine Marine і Escadrille.

Всі хіти взуттєвого жанру, призначені для відпустки або відпочинку в місті, зібрані в Fabs. Яскрава і самобутня колекція Officine Marine радує по-справжньому літньою гамою та актуальними фасонами. Текстильні мюлі, босоніжки на литій платформі із замшевим "верхом", сандалі з тонким плетінням на античний манер відзначає використання життєрадісних колірних поєднань, цікаві експерименти з поєднанням різних фактур і інтригуючі декоративні елементи. Головні модні акценти колекції - масивні платформи в дусі 70-х, кольорова замша і металізована шкіра - справжній хіт літа 2014.

Море - головне джерело натхнення для творців французької марки Escadrille. Дизайнери зізнаються, що ідея заснування власного бренду виникла у них під час відпочинку на французькій Рив'єрі. Морський стиль і найрізноманітніші варіації на його тему лягли в основу ДНК Escadrille. Марка випускає виключно еспадрільї - літні туфлі на пласкій підошві з обробкою з мотузки. У Fabs їх вибір дуже широкий: еспадрільї з бантами і ньюрейверські неонові моделі, класичні смугасті і "спортивні" зі шнурівкою, традиційні полотняні і замшеві - у Escadrille всі пари гарні й відзначені тонким французьким шармом.

Найсміливіші плани на літо втілюйте разом з Fabs!

Want to say thank you to the author? Five stars and repost will be the best thank.

Looking for a coat that will be yours this fall? Looking for a coat that will be yours this fall?  11.09.2020   17   1 minute Tips from Laurel Tips from Laurel  11.09.2020   8   1 minute ARBER is the official business dress of Ukrainian football! ARBER is the official business dress of Ukrainian football!  08.09.2020   5   1 minute More