LIU JO

Liu Jo - італійський преміальний бренд модного жіночого одягу, який давно став символом вишуканої елегантності та неповторного стилю.
Історія італійського бренду Liu Jo розпочалася в 1995 році у містечку Капрі. Всього за кілька років компанія вийшла на національний і міжнародний рівень. Юний, рішучий і спокусливий стиль бренду Liu Jo виходить за рамки, завойовуючи нових шанувальників своїм романтизмом та елегантністю. Бренд використовує тканини високої якості, такі як шовк, вовна, бавовна, та дотримується головної концепції - зберегти у своїх виробах особливу витонченість. Liu Jo не робить ставки на модні тенденції, для бренду важлива індивідуальність особистості. Саме тому кожна колекція Liu Jo надзвичайно вишукана та витримана в чуттєвому італійському стилі. 
Liu Jo представляє неповторні, вишукані колекції, що підкреслюють особливий, оригінальний стиль: Black Label, White Label, Gold Label, Accessories, Shoes, Sport та Blue Denim! Кожна колекція демонструє магію сучасної жінки та додає образу неперевершеної чарівності.
Щосезону  Liu Jo пропонує нову інтерпретацію колекції Blue Denim, джинси з якої давно стали символом стилю та комфорту завдяки якісно продуманим пропорціям і уважному відстеженні актуальних модних тенденцій. 
Зручність, комфорт та, одночасно, чарівність розкоші і є секретом успіху торгової марки Liu Jo.