Kleo

Kleo — український бренд стильної, модної і незмінно комфортної білизни. Виробник завоював серця сотень тисяч покупців завдяки винятковій якості продукції, регулярному оновленню колекцій, вигідним розпродажам (знижки до 70%). Особливої уваги заслуговує розмірна лінійка, що включає ліфи D-G. Асортимент, представлений в магазинах "Клео", дозволяє вибрати образ, відповідний вашому настрою, з білизняними серіями QUEEN, LOVER, GIRL, WOMEN. Дизайнери компанії ретельно продумують деталі, роблячи кожну модель досконалою.

Також в салонах Kleo в Києві легко підібрати домашній одяг, купальники, колготки, панчохи, повсякденні лінійки чоловічої білизни.

Shop Giulia 0 поверх

Український бренд Giulia славиться в першу чергу високоякісними панчохово-шкарпетними виробами. Також у фірмових бутиках представлений великий вибір жіночої білизни, купальників та одягу для дому. Виробник завоював популярність в соновному завдяки бездоганній якісті та доступній ціні. Для пошиву використовуються тільки зручні довговічні тканини, м'яке кружево, надійна фурнітура. У бутику Giulia в Києві ви пірнете в атмосферу комфорту: кожна річ має ідеальну посадку. Основа філософії марок - бажання створити унікальний стиль з урахуванням потреб та характеру українських жінок. Продукція магазинів Giulia демонструє витончений баланс, що особливо підходить для відтінків, фактур та акцентних елементів. 

Shop Yamamay 2 поверх

 YamamaY – італійський бренд нижньої білизни, купальників та домашнього одягу, який надає впевненості тисячам жінок та чоловіків України з 2001 року!

Shop women’secret 2 поверх

women'secret — іспанський бренд нижньої білизни, одягу для дому, купальників і аксесуарів, створений жінками для жінок.

Більше