Yamamay представляє новинку – бюстгальтери Space Bra Colour - новини від ТРЦ Гулівер

Yamamay представляє новинку – бюстгальтери Space Bra Colour

Осінній сезон цього року пройде блискуче: для яскравих емоцій команда Yamamay створила капсулу бюстгальтерів з легким мерехтінням.
ВІЧНЕ СЯЙВООсінній сезон цього року пройде блискуче: для яскравих емоцій команда Yamamay створила капсулу бюстгальтерів з легким мерехтінням. Бестселер Space Bra, що встиг завоювати жіночі серця, поповнився моделями у розкішній палітрі. Новинки ніжно огортають тіло і дарують бажані відчуття комфорту та власної неперевершеності.За відблиски, що нагадують розсип діамантів, відповідають нові технології тканої майстерності. Бюстгальтери Space Bra Colour виконані з сяючими нитками люрексу та сатиновим ефектом, а трендова колористика дозволить створити безліч ефектних образів. Відтінки маскарпоне, глясе, суничного джелато та м’ятного парфе – майстерно підібрані кольори віддають данину культурі італійського бренду. Ніжні пудрові півтони прекрасно виглядають на засмаглій після літа шкірі, а тепла гама, немов зігріта променями тосканського сонця, створює відчуття затишку.Новинки являють собою вдосконалений аналог своїх попередників – революційних Space Bra 3D. Високоякісні матеріали, продумана структура у три шари, вивірені стібки та формовані чашки з інноваційного полотна Spacer – останні розробки та технології проявляються сповна у Space Bra Colour. Спеціальна обробка країв та швів, секретні методики та трішки магії дозволили команді Yamamay створити моделі ще більш легкі, дихаючі та приємні до тіла.Нові бюстгальтери підтверджують знакову італійську якість та ідеальну посадку. Бра надійно підтримують бюст, не здавлюючи і не викликаючи дискомфорту. Широкий розмірний ряд дозволить підібрати бажану модель, як мініатюрним жінкам, так і володаркам розкішного декольте.Представляє капсулу новий амбасадор бренду – Хейлі Клосон. Відома в усьому світі топ-модель з Каліфорнії – володарка сяючих світлих локонів та розкішної фігури, красу якої підкреслює Space Bra Colour.
Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше