ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” - новини від ТРЦ Гулівер

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”

1. Строки і місце проведення:
- Активність проводиться в приміщенні ТРЦ «GULLIVER», за адресою: м Київ, Спортивна площа, 1a.
- Строк проведення 24 листопада 2023р. з 10:00 до 21:00.

2. Умови участі:
- Участь в активності мають право брати покупці, які 24.11.23р. здійснили покупки в будь-якому з магазинів  ТРЦ «GULLIVER», на будь-яку суму.
- Кількість товарів у чеку не обмежена.
- Кількість чеків, з якими покупець має право взяти участь в активності, за умови, що чеки відповідають умовам, визначеним п.2. цих Правил, не обмежена.
- Для участі в активності покупець повинен звернутись до промоутерів акції, які заходяться в приміщені Торгового центру, до промостійки на 2-му поверсі, та пред’явити чек, що відповідає умовам, визначеним в п.2. цих Правил
- Промоутер робить на чеку відмітку про участь в активності та реєструє учасника для того, щоб взяти участь в активності “Вагомий внесок”. Для реєстрації потрібно надати особисті дані (повне ПІБ, номер телефону).
- Один чек може бути зареєстровано для участі в активності лише один раз. Повторна реєстрація одного і того ж самого чека забороняється.
- В активності не беруть участь покупки ваговою вище 5 кг, покупки з супермаркету “Сільпо” та побутова техніка.
- Промоутер має право відмовити покупцю в участі в активності, в разі порушення ним вищенаведених правил, або в разі виникнення підозр у порушенні учасником цих правил проведення активності.
Після проведення активності, ТРЦ «GULLIVER» відправить звіт в повідомленні усім учасникам активності з сумою донату, який надіслали в фонд БО «Благодійний фонд «Охматдит – здорове дитинство».

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше